Publikované: 09.03.2013

Vláda je stabilná-nik nám nič nedokáže!

Pán Váhu a Tatier ohlásil Slovensku konečne dobrú novinu, z ktorej sa Slováci “najedia a získajú tak dlho proklamované “istoty.” Slovensko má stabilnú vládu uznavanú aj v zahraničí/asi myslel Kubu,Bielorusko a Venezuelu/,ktorá požíva veľkú mieru podpory verejnosti a ktorá je bez škandálov.Toto je podľa Fica to najpodstatnejšie posolstvo v dnešnej dobe, ktoré ohlásil poddaným. Aby toho nebolo málo , tak zaperlil:” Ak sme sa niekde pomýlili, sme pripravení omyl napraviť. Ale musí nám to niekto preukázať ,” dodal predseda Zderu-sociálna demagógia, pardón Smeru-SD. Aj prezident občas breptá, excusé-moi.

Čo sa týka veľkej miery podpory verejnosti – je to čistý populizmus. Fico vie, že kvôli zvyšeniu odvodov a poplatkov pre živnostníkov,ako aj zvýšením dane z  19 na 23%, či zásahmi do druhého piliera nahneval ľudí, ktorí majú zdravý rozum. Ficovi a jeho ružovému monolitu klesajú preferencie, tak je z toho nervózny a hraje nám tu divadlo . Kto len trochu seriózne sleduje politiku, tak vie, že vždy za Fica stúpa nezamestnanosť a klesá HDP a zvyšujú sa ceny potravín. Za posledných 7 rokov nám tu vládne 5,5 roka a vždy je to horšie. Dlh na jedného občana sa za ten čas vyšplhal z 2500 eur na 7000 eur. Zastrašil média ,alebo ich ovláda cez svojích ľudí, preto sa nič podstatné nedozvieme. Nevymenoval generálneho prokurátora, šefa NKÚ a opozičným poslancom neumožňuje vykonávať dôslednú kontrolu moci. Všade, do funkcii, od hora až dole, možno po verejne WC dosadil svojích ľudí, ktorí asi podpísali mlčanlivosť. Pravdepodobne, v tichosti dostali možnosť sa nabaliť, len ich nesmie nikto prichytiť, alebo prezradiť, lebo by v Smere skončili. Pán premiér si je preto vedomý takejto pre nás divnej stability, lebo pri tejto komunistickej disciplíne je fakt ťažké niečo preukázať, resp. vyrobiť verejný škandál. Všetko sa utají v jednej strane, veď bratia v triku sa podržia a zlodej zlodeja neudá. Súdruhovia vycvičení v ŠTB a VÚML známenite ovládajú  tieto konšpiračné hry, s manipuláciou verejnej mienky. Fico si je veľmi istý disciplínou svojích kolesíkovcov, ale aj ružový  monolit raz začne praskať, keď na jedno  miesto pôsobí sústavným tlakom sila –  napr. voda. Tou vodou, ktorá vás  vymyje z tejto “ošipárne” bude masa nespokojných ľudí , ktorí raz vytriezvejú z vašich istôt a klamstiev.Vy sa nemýlite, pán premiér, vy ste pre svojích “poddaných neomylný a všetko viete najlepšie,”ale takí tu už boli. Donekonečna to nejde ani s klamstvami, ani z podvodmi. Korupcia a klientelizmus, ktorú neriešite, ale hlavne vysoká 15 % -tná nezamestnanosť, ako aj chorobný stav justície, ľudí určite vyburcuje z letargie, takže ani v druhom polroku vašej vlády nebude lepšie, iba ak dočasne pre vaších mecenášov a straníkov. V druhom polroku ľudia ešte viacej padnú na hubu a neverím, že vám zožerú vaše reči, ako doteraz, že za to môže iba recesia a Vy ste  muzikant, ktorý za nič nemôže. Vy a Zder-SD/sociálna demagógia/ sa starajú iba o svoje blaho a ostatné to sú iba propagandistické, bohapusté keci pre hlupákov. Už aj niektorí rómovia, na východe pochopili, akú ľubivú politiku hrajete a v praxi ináč konáte. Toľko hlasov, ako v predošlých voľbách vám  určite nedajú.

Vaša bilancia ročného vládnutie je úboha, ba priam katastrofálna -žiadný väčší investor, resp. tendencia investorov odtiaľ vypadnúť to je len vaša vizitka. Okrem toho, že máte stabilnú vládu mopslíkov, založenú na princípe všemoúceho a neomylného vodcu ste faktický nič nedokázali, iba všetko zbabrali. Ekonomike nerozumiete a poslušne slúžite hrstke oligarchov a odborárskym bossom.Cielene ničíte strednú vrstvu, teda tých ktorí si vedia na seba zarobiť a nepotrebujú vaše reči o istotách. Vy viete, že vzdelaný a rozumný človek vás už dávno prekukol, preto ich dusíte cez dane a rôzne kontroly, lebo to nie sú vaši voliči, ale takto nič nevybudujete, iba ak vzdor. Váš útek na funkciu prezidenta, po tom všetkom, bude iba zbabelosť a strach zo zodpovednosti za vaše šafárenie.Volič vám vystaví účet a ani miesto prezidenta nemáte po vaších .”úspechoch”  zaručené – isté.

Verejne ste sľubil, že v politike po r. 2014 končíte. Ak Vám záleží na Slovensku, tak dodržte aspoň tento sľub, ale človek opitý mocou len tak sám od seba nikdy neodíde. Ani váš kamarát Hugo CHavez to nedokázal…..

 

 

 

  • SlabéVýborné (+57 skóre, 65 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?