Publikované: 23.04.2013

Vláda Roberta Fica dokáže vyriešiť nezamestnanosť!

Vláda a strana Roberta Fica dnes predstavila  svoje riešenia nezamestnanosti a Postavené Na Hlavu? o tom prináša exkluzívne správy.
Podľa jej hovorcu Erika Tomáša (priezvisko nezistené) sú opatrenia mimoriadne účinné a už odskúšané v praxi.
“Pri poslednom náraste nezamestnanosti stačilo ródeo pri príležitosti MDŽ a tisíc klikov. A obavy voličov vo svetlú budúcnosť so stranou Smer boli v okamihu rozptýlené,” pochválil sa.
“Ale my sa nezastavíme, ” dodal hrdo, “ak by mala byť táto zákerná, protiľudová veličina opäť na vzostupe, pán premiér je ochotný na jej zastavenie ísť ešte ďalej.”
Po dramatickej pauze hovorca pokračoval: “Predseda si už trénuje žonglovanie na jedno-kolesíkovom bicykli, hltanie ohňa a pokročil už aj tréning najvyššej možnej formy boja proti nezamestnanosti! …Skákanie na hlave a odrážanie sa ušami. Ľavé ucho si už vie ovládať, ostáva pravé a celé to skoordinovať. Náš premiér to však zvládne do troch minút.”
A na záver dodal: “A možno príde aj kúzelník z ministerstva financií a ukáže graf o 90%-nom poklese. My s nezamestnanosťou zatočíme!”

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o serióznu správu, odporúčame čítať tieto články:

Premiér R. Fico navštívil Žilinský špeciálny pluk, robil aj kľuky
Ficov Smer oslávil MDŽ so štvortisícovou masou
Ak sa Vám nebudú nepozdávať ani tie, musíte sa s tým vyrovnať.


  • SlabéVýborné (+4 skóre, 12 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?