Publikované: 07.05.2019

Vo svetle euro fašizmu a antifašizmu

Koncepcia spoločnej sociálnej bezpečnosti alebo dostatočne všeobecná teória riadenia zložitých sociálnych super systémov a ako ich vidí prediktor RF z pohľadu Valerija Pjakina, spravidla s českými titulkami; veľmi záslužné!
Mysli globálne, konaj lokálne (nie lokajsky)! Sledovať odpovede Valerija Pjakina je časovo aj inak veľmi náročné (úžasná vzdelávačka. Občas to tu i tam robím.
http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/
„Všichni přece požadovali od Putina, aby za každou cenu blahopřál Zelenskému. To je velice důležitá věc. A Putin Zelenskému „blahopřál“, když svým výnosem potvrdil urychlení výdeje ruských pasů, který pak rozšířil na všechny zájemce o ruské občanství. A v tomhle jednání ale v žádném případě není třeba hledat…nic tak neobvyklého. Každý stát totiž podle své libovůle poskytuje své občanství a vydává pasy jakýmkoliv občanům světa. Například ukrajinské velvyslanectví na ruském území takové pasy vydává, poskytuje lidem ukrajinské občanství. A Putin to formuloval dobře: „A oč jsou Rusové horší? Proč vás to všechny tak podráždilo? Když mají možnost získat ruské občanství lidé, kteří si to na Ukrajině budou přát?“ Celý ten problém totiž spočívá v tom, že tohle není Rusům dovoleno jako komukoliv jinému. Ti lidé, kteří patří mezi Rusy, musí být okolnostmi donuceni vyžádat si pas Rumunska. To je normální. Maďarska. To je také normální. Česka, Slovenska, Polska. To všechno je normální. Papuy-Nové Guiney? Skvělé! Ale v žádném případě nesmí dostat pas Ruska. Proč? Protože probíhá válka proti Rusům.“
Valerij Pjakin sa tento raz venuje ukrajinským voľbám a Zelenskému:
https://info-zpravy-videa-novinky.blogspot.com/2019/05/otazka-odpoved-vv-pjakina-ze-dne.html?fbclid=IwAR2eP2dIu5GCgRgzKEWQBu5VsSJsayG3kpJU5fdpvsmx9EXz1pasgjIEvTY
To, čo vo veciach konfliktu na osi informácie verzus dezinformácie vyvádza fejzbúk, je darebáctvo. Väčšina štandardne časo-priestorovo a informačne zorientovaných to vie, ale nemá nástroje, ako tomu čeliť. Mienim orwellovský new speak.
Nad EÚ sa vznáša strašidlo neofašizmu (alúzia na Manifest komunistickej strany) pod false flag boja proti fašizmu a to nástrojmi skrytej aj otvorenej cenzúry. Výsledky práce lokajských anál alpinistov a podpindosníkov. Vieme, že nás klamú, a oni vedia, že to vieme.
Tvrdenie, že EÚ nám prináša mier, pokoj a stabilitu, je nedeľný new speak europoslankyne Beňovej k eurovoľbám. Orwellistická polopravda. Naopak, v EÚ to vrie. Tvrdenie, že vinníkom je Rusko, je lož.
Prezidentské voľby na Ukrajine prebehli bez vplyvu Ruska.
V USA sa stal prezident Trump. Bez vplyvu Ruska. Má ktosi iný nález? Akú výpovednú hodnotu má spolovice utajená Muellerova správa? Že je utajená?
Táto orwellizácia silnie s blížiacimi sa euro voľbami. Koncepcia rozvoja EÚ je „na hlavu“. Je euro neofašistická.
Ilustračne:
https://www.novinky.cz/domaci/503986-rusko-je-hlavnim-akterem-snah-o-ovlivneni-voleb-pripomnel-sef-bis-koudelka.html
http://www.jitkamoody.com/facebook-selektivne-maze-pravicove-aktivisty-to-uz-nema-nic-spolecneho-s-pravem-vlastnika/?fbclid=IwAR0R7NG41Wi0TelpZH1gOj4nZ4woA285fo-FLu1k9uA60PCruT5u5J8x2aU
Zdieľam tiež:


Fejzbúk ma „odstrihol“ od možnosti vyjadrovať sa k „slobodným a demokratickým“ voľbám do euro parlamentu; na dobu 30 dní som na fb „mŕtvy“. Odblokuje ma tri dni po euro voľbách. Preložené do “slovenčiny” a otázka: Kto ovplyvňuje eurovoľby? Rusi?
Pre svoj legitímny názor nepotrebujem https://semantic-visions.com/news/ ani oporu o www.konspiratori.sk. Som svojprávny. Nepotrebujem “ochranu” pred hoaxmi, dezinformáciami, trollingom ani fake news zo žiadnej svetovej strany. Vystačím si. Toľko aj k mediálnej gramotnosti.
Pre zväčšenie 2x kliknúť, potom šípkou vľavo hore dvakrát na späť:

Dôvod fejzbúk neuviedol. Lož je aj posledná veta. Správu odmieta. Nekomunikuje. Platí Hlava XII.: Ak nemá pravdu fejzbúk, pravdu má fejzbúk. Kto má podobnú skúsenosť, vie, o čom je reč…
Zvažujem, že sa vzdám svojho všeobecného občianskeho a politického aktívneho volebného práva v euro voľbách, ako pred piatimi rokmi po prvom kole prezidentských volieb. Tento raz to bude po druhom. Občianstvo nezačína a nekončí občianskym preukazom, pasom a pri volebnej urne.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Mimochodom, odfajknúť si ako “úloha splnená” distribúciu Zoznamu zaregistrovaných kandidátov do euro volieb dva mesiace pred voľbami aj s persónami, ktoré svoju kandidatúru zrušili, je škandalózne; svedčí o formalizme a lajdáctve. A, ktože sa tam uchádza o moju dôveru a 30-tisícový plat (samozrejme, v eurách)? Ma zaujíma? A má?
A komu ešte môžem veriť? A verím?
Mimochodom, takzvaná demokracia “kvalifikovanej väčšiny” je v rámci hlasovania v Európskej rade pre menšie štáty a ich suverenitu a zvrchovanosť likvidačná; pripomínam, že pôvodný odmietnutý návrh Ústavy EÚ bol odmietnutý a nahradila ho Lisabonská zmluva o spôsobe fungovania EÚ; ibaže, takzvané “elity” EÚ pre proces integrácie národných štátov do projektu federálneho európskeho super štátu, nemusia pohnúť ani prstom (ani ceknúť), úplne stačí pokračovať v hlasovaniach a čím viac ich bude a hoc aj o čomkoľvek, o to skôr sme tam aj sami, zásluhou našich prezidentov a predsedov vlád, ministrov, euro poslancov a euro komisárov…
Poslanci euro parlamentu majú hlasovať za záujmy EÚ. Nevolení euro komisári majú pracovať pre záujmy EÚ…
Európskym inštitúciám nedôverujem. Zaspievajme si spolu: „Zum-zum-zum-zum, nejde mi to do kebule… zum, zum zum zum, nejde mi to na rozum“: https://www.youtube.com/watch?v=OlIRMd4aDNw

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?