Publikované: 23.09.2015

Vodca Robert Fico bojuje za Slovač do posledného dychu

Robert Fico pre svoj populizmus, ktorý mu zaručí päť minút slávy pred slovenskou bedačou, stráca zdravý úsudok. Ide hlavou proti múru a to len preto, lebo mu to určite poradili jeho “verní”, ktorí chcú aby sa za každú cenu udržal na prehnitom tróne aspoň ďalšie štyri roky. V tejto chvíli mu tie roky prajem už aj ja, lebo čoskoro mu celá ekonomika padne vďaka jeho hlúpym rozhodnutiam na hlavu a on bude napokon najviac hanobený zo všetkých nepopulárnych expremiérov.

Veľký “Európan” Robert sa zrazu zmenil na odporcu dohôd EÚ. Chce dostať Slovensko do úplnej izolácie kvôli nejakým kvótam, ktoré nie sú pre nás až tak dramatické. Utečenci sa našej super bezpečnej krajiny, ktorá miestami začína pripomínať diktátorskú zaostalú veľmoc, boja. Nechcú žiť tam, kde na nich budú ukazovať prstom, kde ich budú odsudzovať a robiť im zle…chcú plnohodnotne žiť v bezpečí vo vyspelom štáte, ktorý kladie dôraz na dodržiavanie ľudských práv. Je Slovensko vari takou krajinou?

Česi nás opäť raz predbehli, čo nie je ničím výnimočným, no v súčasnej situácii vlastne aj je. Kým Robert Fico podáva žalobu pre kvóty do Luxemburgu, naši susedia nič podobné nechystajú. A robia dobre. Český premiér totiž nechce stupňovať napätie, no hlavne na rozdiel od nášho predsedu vlády dobre ovláda matematiku 1.ročníka ZŠ…a takže si vie zrátať 1+1…nuž ale, kto chce kam,pomôžme mu tam…

Keď padla pre euroval Radičovej vláda, Smer víťazoslávne zvolal tlačovú konferenciu, na ktorej jeho predstavitelia pohoršene reagovali na hlasovanie v NR SR. “Zodpovednosť za vládnutie má vždy vláda. Vláda túto zodpovednosť neuniesla a tým, že pani premiérka ako i zostatok vládnej koalície nezabezpečili prijatie eurovalu, spôsobilo Slovensku medzinárodnú blamáž.Slovensko sa k eurovalu musí prihlásiť, lebo bez tohto finančného mechanizmu sa môže situácia zhoršiť.” Toto stanovisko zaujal Smer v roku 2011, čo nie je tak dávno. Aj tento fakt svedčí o tom, že obracanie kabátov išlo premiérovi Ficovi a jeho posluhovačom vždy dobre.

Robert Fico svojou odhodlanou tvrdohlavosťou, ktorá hraničí s trápnou ješitnosťou dostáva Slovensko na úroveň susedného Maďarska. Môže si s Orbánom podať ruky…aspoň už tento malý Napoleon nebude sám vojak v poli…napokon, história Fica dobehla, opäť môžeme byť poddanými “veľkého” Uhorska, teda už Maďarska. Nepotrebujeme Európu, naša ekonomika od nej vôbec nie je závislá, sme predsa suverénna a zároveň sebestačná krajina. Keď nám náhodou niekto zastaví európsky finančný kohútik, zomrieme od smädu, no nie všetci…Tí, ktorí pili to dobré zlaté víno, ktoré odtiaľ tieklo priamo do smeráckych hrdiel celé roky, im postačí aj pre ďalšie generácie. Len tá bedač, ktorá sa teraz hrá na veľkú rasistickú skupinu, sa bude plaziť po zemi a prosiť o hlt vody…lenže púšť vie byť nadmieru krutá, no i spravodlivá a tak nevydá ani kvapku. Nebude tu ani len oáza, ktorá by na čas zmiernila bolesti, ktoré túto krajinu čakajú.

Doprosujme sa ešte chvíľu veľkým investorom, sľubujme im hory-doly, dajme im aj posledné za nič, kašlime na to, že vymožiteľnosť práva je v našej krajine jednou z najhorších…všetci odtiaľ jedného dňa aj tak utečú…nie každý sa totiž narodí ako beduín, aby dokázal prežiť tam, kde má život svoje veľmi špecifické pravidlá.

Robert Fico je najlepší, Smer je najlepší, aj totalita bola najlepšia, aj gumovanie mozgov je najlepšie…vlastne to všetko si Slovensko zaslúži, lebo za celé roky nebolo schopné zobudiť sa a povstať. Tie blesky z hymny do tohto národa neudreli, národ spí spánkom Šípkovej Ruženky. Zobudí sa až vtedy, keď bude prosiť o hlt vody. No vtedy sa môže stať, že práve tí utečenci, ktorí sa báli o holé životy a ktorým sme nepodali pomocnú ruku, sa časom integrujú, budú mať vody dosť a nás buď kopnú do hlavy, alebo nám paradoxne dajú napiť…no a práve to svedčí o charaktere človeka.

Smer určite niečo skrýva, bojí sa niečoho veľkého, čo by mohlo napokon pred voľbami vyplávať na hladinu Dunaja…preto potrebuje pokryť celý jeho povrch akousi clonou nenávistnej rétoriky. Nechajme sa prekvapiť, čo prinesú nasledujúce mesiace…

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 14 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?