Publikované: 01.04.2019

Volebná sporná otázka týkajúca sa všetkých!

 

Aké obvinenia boli vznesené proti nášmu Stvoriteľovi na samom začiatku? Na začiatku bol obvinený, že klame, keď povedal Adamovi, že zomrie, ak ho neuposlúchne a zje zo zakázaného stromu! V skutočnosti Adam zomrel vo veku 930 rokov, ale na samom začiatku to nebolo viditeľné. 
Potom, v čase života Božieho verného sluhu Jóba, obvinil ich obidvoch, že Jób neslúžil Stvoriteľovi z rýdzosti, ale za to, že on a jeho rodina bola nadmerne požehnaná! Ale nakoniec po rozriešení  tejto spornej otázky Jób v skutočnosti vychádza ako víťaz! Diabol sa však nevzdáva.
Používa tie isté taktiky v dnešnej politike, ale napriek klamstvám počas niekoľko tisícročí, ľudia stále očakávajú, že im ich politici splnia sľuby, ktoré dávajú ako návnadu vo volebnej kampani všetkým voličom! Ale ľudia sú nepoučiteľní! A táto vlastnosť je v protiklade s pokorou!
Ale pokora nie je slabosť, ako si to väčšina dnes predstavuje! Sám Stvoriteľ je pokorná Osoba a o jeho synovi bolo prorokované, že dostane nebeské kráľovstvo, lebo je najpokornejšou osobou zo všetkých ľudí na Zemi! Sporná otázka už bola vyriešená, ale kto si to všimol?
  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Daniel Nosky

    Voliť alebo nevoliť? Božie nebeské kráľovstvo si to absolútne zaslúži!

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?