Publikované: 08.10.2022

Vrháte sa do náručia Progresívneho Slovenska

Máte uspokojivé vysvetlenie, prečo stúpajú percentá pre verejne (činnosť) a mediálne úplne mŕtve Progresívne Slovensko, ktoré nemusí pohnúť ani prstom a je pripravené podieľať sa na moci a vládnutí? Úplne stačí, ak z času načas na vás vyštartuje ich europoslanec Simečka mladší, jablkosyn svojho tiež “vydareného” otca a hádžete sa im okolo krku.

Toto je ďalšia zmena, ktorú si prajete? Najskôr anti Fico, potom anti Matovič, teraz toto? Viete vôbec, čo chcete? Zmenu pre zmenu? Nič ste sa nenaučili. Na nič neprišli. Ste v circulus vitiosus systému rúcajúceho sa do seba ako do čiernej diery. Čaká vás smrť! Sedíte na Zoščenkovom kolotoči, ktorý nemá kto vypnúť. Obsluha leží spitá pod vypínačom.

Systém nemožno zmeniť žiadnymi voľbami, len zmenou systému! Ste ovce systému, založeného Veľkým ukradnutým a vytunelovaným Novembrom 1989, dnes bliakajúce na fejsbúku. Neviete nič. Vôbec a úplne nič! Stalo sa ale toto, už úplne mimo vás:

Rozklad štátu začal oranžovou revolúciou 1989 zmenou monokracie na pluralitnú demokraciu (procesy konceptuálneho riadenia globalistami). Účel číslo 1: rozdeliť spoločnosť. Podarilo sa. Úlohou liberálnej demokracie je účel č. 2: dokončenie rozkladu, rozpadu a autodeštrukcie ideologicky a politicky rozdelenej spoločnosti. Blížime sa k cieľu globalistov a účelu č. 3: totálny chaos. Tým sa skončí deštrukčná fáza plánu Protokolov sionských mudrcov. Plán Komitee 300 tu na ovládnutie sveta je pripravený. Stretávajú sa každoročne v Davose WEF (Klaus Schwab a Veľký reset) a na Bilderbergoch. Celá ľavica aj pravica sú riadené “zhora” globalistami Domu Sion. USA sú riadené neonacistickým deep state. EÚ je riadená neomarxistami a nacifikovaná USA. Potrebujú Drang Nach Osten. Poslať do horúcej vojny proti Rusku. Rusko potrebujú ako svoj surovinový a otrokársky Lebensraum. Rozložiť ho a zničiť. Interpretácie príčin invízie Rusov na Ukrajinu sú polopravdy a lži.
Skôr než kto kde vyhlásite, že Rusko na Ukrajine nemá čo hľadať, naštudujte si fakty a procesy v roku 2014. Ide o vojnu na osi Rusko-Ukrajina od roku 2014 (Janukovyč, Porošenko a štátny prevrat) a kto bol povinnou osobou plnenia Minských dohôd, Steinmeireovho plánu a Normandského formátu!? Miesto pre už možný jadrový Armageddon.

Progresívne Slovensko sú neomarxisti. Zlikvidujú rodinu založenú manželstvom muža a ženy, pojmy rod, rodiť, národ, národný štát. Zlikvidujú bipolárnu sexualitu. Takzvané “sexuálne menšiny” ľudsko-právne postavia nad hetero štandard a manželstvami párov rovnakého pohlavia vytesnia “tradičnú” rodinu na okraj spoločnosti. V opore o nič. Len arbitrárne. 

Ak si myslíte, že protestmi niečo vyriešite, zabudnite! Tí, na pódiách, čo im tlieskate, vám znova ukradnú moc!!! A systém pôjde po starom. Sami si svoje rybníky nevypustia!
Takzvaní „systémomenci“ a fejsbúkovo virálne persóny (Huliak, Laššáková, Baránek a ich “autistické” prejavy) a ďalší…, viazané systémom, plus kadejakí pseudo vlastenci, národovci, patrioti, buditelia, politikárčiaci pseudo kresťania; len naprázdno tárajú ale nedávajú riešenia!; sú to tribúni pre seba, svoju “slávu” a EGÁ neschopní a nespôsobilí spojenia, zjednotenia a akcie. Vy nerobíte nič, len ich, vašich “lídrov” zdieľate a lajkujete! Potom ich zvolíte do parlamentu a ide sa ďalej; po starom. Urobia s vami to, čo predošlé a táto vláda. Odstavia vás nabok na štyri roky.

Národná rada Slovenskej republiky a vláda už dávno stratili opodstatnenie svojej vecnej existencie a éthos! Prestali byť hodné názvu, posvätným miestom a chrámom demokracie. Parlament bol mnohokrát zneuctený a znásilnený. Stal sa miestom kupčenia s hlasmi. Budovu treba korbáčom (Ježiš a chrám) vyprázdniť, vykonať deratizáciu, detoxikáciu, dezinsekciu a sterilizáciu priestorov. Zložiť nový parlament. Vykonať doň nové voľby podľa nového zákona o politických stranách a hnutiach a volebného zákona. Treba imperatívny mandát. Treba sfunkčniť referendum a plebiscit! Zmenu ústavy, ktorú musí ratifikovať referendum!

Slovensko dozná reálnu zmenu len aktiváciou Čl. 32 Ústavy tichým občianskym odporom. V súlade s ústavou. Treba memorandum o spolupráci a zjednotení demokratických síl Slovenska, jeho intelektuálnych a duchovných elít, a deklaráciu zvrchovanosti ľudovej moci! Treba založiť Verejnosť proti násiliu II. Ide o symboliku revízie Veľkého ukradnutého a vytunelovaného Novembra 1989, ktorý bol prevratom, vykonaným nástrojmi davo-elitárskej oranžovej revolúcie s podvrhnutým falošným Havlovým heslom: „Pravda a láska…“ čo bola a je lož, riadenej USAID a Sorosovou OSF. Svetlo musí zvíťaziť nad temnotou! Treba odmietnuť falošné svetlo zosobnené falošnými prorokmi! Každá demonštrácia a verejný protest je riadený “zhora”. Ste vo falošnej dobrej viere, že protesty sú vaše!

Program protestu Konfederácie odborových zväzov Opäť minút po dvanástej proti chudobe. Ovce z celého Slovenska sa zišli, výskali, bliakali, tlieskali, vrieskali. A to bolo asi tak všetko:
https://www.facebook.com/pravdadennik/videos/862100891832734

Zapamätajte si, že po proteste sa po zmienke vo večernom spravodajstve, že na SNP námestí v Bratislave sa stretlo pár tisícok odborárov bez politických strán a hnutí, zľahne sa zem. A nič, vôbec nič sa nestane!

Takzvaných demokratických debát a diskusií už bolo dosť. Nikam neviedli a nevedú. Chce to a na rade sú reálne skutky. Nimi nie sú verejné protesty.

SYSTÉMOMENCI, rokujte s odbormi! Vysvetľujte im ich možnosti a skrytú silu! Len Konfederácia odborových zväzov je oprávnená a spôsobilá vyhlásiť Generálny štrajk s petitom: Zmena politického systému; rozpustenie parlamentu a úradnícka vláda s jediným zadaním: Nové voľby a nová vláda!
Skôr, než príde tiché “bum-bum” musíte mať k dispozícii RTVS! Nie je vládnou ale národnou mediálnou a verejnoprávnou inštitúciou! Ste v moci partokracie, médiokracie a vlády tretieho sektora!

Na kandidátske listiny sa budú smieť dostať len subjekty, ktoré podpíšu reverz imperatívneho mandátu a zmien Ústavy SR! Nová ústava bude musieť byť ratifikovaná ľudovým referendom! Slovensko potrebuje novú národno-štátnu Stratégiu kolektívnej bezpečnosti, ekonomického a sociálneho rozvoja a zahraničnej politiky!

Vy ale práve mékate a békate o päťnásobnom vrahovi na slobode a prečo jeden dostal a druhý nedostal väzbu (nevyspytateľnosť justície)…
To je si tak všetko, čo viete a dokážete. Tak si to užívajte! Mne neostáva iné, len vyčkať, pokým mentálne ľudsky, konceptuálne a politicky dozriete a zvnútornene budete chcieť reálnu zmenu systému. Už vám ide o životy! Máme tu stav post demokracie a nástupu tretej totality!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?