Publikované: 09.11.2020

Výsledky voľby Bidena a mier s Ruskom

Či je alebo nie je Biden víťazom volieb ešte nie je isté. Do 8. decembra podľa hlásených výsledkov musia štáty nominovať voliteľov, ktorí zasadnú 14. decembra a definitívne zvolia prezidenta.
Prejav „víťaza“ volieb bola maškaráda tak, ako celá mediálna príprava. Prehrou Clintonovej v roku 2016 „lebo Putin“ úmysel deep state zničiť Rusko hoc aj vojenskou cestou, len sa oddialil…
Deep state (hlboký štát v štáte) je konšpiračná teória.



V lehote do 35 dní môže Kongres výsledky volieb prevahou republikánov zablokovať. Či a ako budú-nebudú preverené hlasy, aj po predbežných odmietnutiach, rozhodne Najvyšší súd USA. Poznámka: Pomer 6.3 pre republikánov je vo veci mimo hru. Sťažnosti na Rusko tento raz nie sú…
Porovnajte krik republikánov s krikom bieloruskej opozície…
Nebol som tam, nesvietil som im pri tom. Predbežné neoficiálne teda nepotvrdené výsledky prezidentských volieb v USA som nespochybnil ani čiarkou. Stane sa v lehote do 8. decembra. Vezmem na vedomie.
Pozoruhodné je masívne odstraňovanie “falošných správ” o mega volebnom podvode; začína horúca show, ukážky:
https://www.videoportal22.cz/video/274/volby-2020
https://pravdive.eu/source/29/ac24
Ak bude víťazstvo Bidena potvrdené, nastane v USA totálny rozvrat etiky, morálky a hodnôt; vo svojom prejave Biden heterosexuálov označil za rovných s homosexuálmi a ostatnými sexuálnymi „menšinami“ a prisľúbil, že heterosexuáli ani „bieli“ (!) nebudú diskriminovaní (!)…
Joe Biden je javajkou (bábka vedená odspodu) najreakčnejšou časťou „demokratov“ (hodnotoví liberáli). Podobné prostredie je príznačné aj pre najreakčnejšiu časť republikánov (neokonzervatívci). V globálnom kontexte a najmä Rusku ide o spojené nádoby.
Trump je, či bol, to sa ešte sa uvidí, hodnotový konzervatívec (ale nič spoločné s neocons) a politický samorast, slon v porceláne bez vzdelania, ktorým disponuje Joe Biden (história, právo, politológia).
Neokonzervatívci s demokratmi presadzujú ich „demokraciu“ vo svete propagandistickým intervencionizmom a vojenskou silou (farebné revolúcie a „mierové“ misie). Typickou farebnou revolúciou bol “nežný” November 1989.
Viac než nastolenie práva a poriadku v USA a splnenie sľubov Bidenovmu voličstvu je manicko-depresívna patológia túžby zničiť „Ríšu zla“ Rusko, už dávno (rozpad ZSSR a vznik SNŠ/RF) nad rámec obsahovo vyprázdneného marxizmu-leninizmu a antikomunizmu, nahradené propagandou ideológie neomarxizmu.
S globalizmom pseudo liberálnych pseudo demokratov kolaboruje aj Twitter, v snahe zablokovať slovo Trumpovi o sfalšovaní volieb. To je precedens v rámci obmedzení slobody slova, bezprecedentná cenzúra. Trumpa, nech je aký je, sa boja (nekoná ani úplne v súlade s vôľou republikánov ale svojvoľne).
Reaganov republikánsky prejav z roku 1984 (tu, dôležité):
http://www.blogovisko.sk/z-mojej-klavesnice-ani-ciarka-vynimka.html
Sergej Markov potvrduje Reaganove tézy, kliknúť (jadro článku):
https://sk.news-front.info/2020/11/08/utok-bidena-na-rusko-je-takmer-isty/
Doplnok z pera autora Sergej Markov; preklad a redakčná úprava bez kurzívy (nejde o doslovnú citáciu) s poznámkami a doplnkami:
„Bidena jeho americké médiá vyhlásili za víťaza volieb. Táto udalosť dramaticky urýchli množstvo udalostí vo svete. Čoraz väčšie slovo dostanú menšiny a pseudo menšiny. Nastane zrýchlené zničenie tradičnej morálky a overených spoločenských hodnôt. Miesto zaujmú nové relativistické hodnoty, ktoré sú pre väčšinu neakceptovateľné.
Prezident USA sa nestane svojprávnym lídrom ale persónou, v mene ktorej bude vládnuť zločinecká „skupinka“. Podobná, ako vysvitá, zdá sa, pri akceptovaní prezumpcie neviny, vládla aj policajnému zboru (Gašpar a spol. pod vedením Bödöra). Ide o obdobu deep state v policajnom zbore.
Poznámka mimo kontext článku: Prípravné konanie by mala viesť inšpekčná služba. Očakávam, že sa možno v rámci “Očistca” už konečne “prevalí” aj súčinnosť Inšpekcie ministerstva vnútra smerom k policajtom s organizovaným zločinom. Koľko vecí bolo ukončených takto: “Policajt konal v súlade so zákonom.” Policajti vyšetrujú policajtov a kryjú ich. O tom neskôr a inde.
Skutočnú vládu po prípadnej  inaugurácii Bidena v USA prevezme korporátna oligarchokracia a vláda sociálnych platforiem (propaganda, cenzúra) matrix (sieť) štruktúr v tieni legálnej štátnej moci.
Prvýkrát sa prezidentské voľby konali s takými porušeniami, aké zmenili výsledok volieb (porovnajte s Bieloruskom). Toto je pohreb americkej demokracie, ktorú tak obhajujú aj naši podpindosi USA…
Demokracia sa mení na pseudo demokraciu, imitáciu demokracie, post demokraciu a tá na tretiu totalitu.
Jej pomocným nástrojom bude (je!) covid (doplnok editora): Prebieha globálne branné cvičenie obyvateľstva k poslušnosti a podriadenosti ochranným opatreniam vo vlnách s meniacimi sa pravidlami; ľudské práva a Ústava budú (sú!) porušované zatiaľ „len trochu“ (ombudsmanka Patakyová).
Spravodajské agentúry sa budú čoraz viac vymykať kontrole. Pribudnú nelegálne a súkromné tajné služby, a tajné, paralelné operácie v politike.
Propaganda posilní a zmení sa na totálnu a globálnu orwellovskú tragikomickú divadelnú grotesku v boji o moc nad zdravým  rozumom. Nastupuje svet tretej totality, známy už od čias prezidentov USA 60-tych rokov ako New World Order.
Ak bude potvrdené Bidenovo víťazstvo, a ak sa mu podarí posilniť spojenectvo s nesvojprávnou EÚ, vojenský útok proti Rusku je takmer istý (Markov).
Zdroj: https://www.facebook.com/sergey.markov.5
https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Alexandrovich_Markov
Markov už v rozhovore pre Svenska Dagbladet, ktorý vyšiel 8. júna 2014, Markov pohrozil, že ak sa Rusko bude cítiť „pritlačené do kúta“ vstupom Švédska a Fínska do NATO, v kombinácii s rusofóbiou, môže začať tretia svetová vojna.
Biden ide podporiť Ukrajinu. Má tam so synom “rozrobené veci”. Podporí aj bieloruskú opozíciu.
Bidenovou úlohou je posilniť a upevniť vzťahy vo vnútri NATO: „V Kremli to vzbudí strach,“ uvádza sa v jednom z prvých vyhlásení oficiálne nepotvrdeného prezidenta USA. Toto je studená vojna, ktorá sa prihrieva a blíži sa k bodu varu…
Zameranie sa USA proti Rusku s konskými klapkami na očiach ignoruje divočinu a pirátstvo Turecka a jeho agresivitu voči okoliu a tú, aj voči EÚ, ignoruje a ponecháva na hlave únie.
Vo veci nekoná ani BR OSN.
Predčasné vyhlásenia predstaviteľov EÚ a členských štátov EÚ ako aj Slovenska (Čaputová, Korčok, Naď, Klus a liberáli…) vo veci Biden verzus Trump sú pre Slovensko zlovestné a desivé.
Šialené: Ak sa potvrdí, že voľby boli zmanipulované, budú proti USA ukladané sankcie a Bidenovi bude zmrazený majetok a dostane zákaz vycestovania do EÚ a na Ukrajinu?

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?