Publikované: 24.11.2012

Vývoj cien nehnuteľností v 2. polroku 2012

Už dlho vnímame rôzne informácie o raste alebo poklese cien nehnuteľností na realitnom trhu podľa toho, kto to píše. Keďže máme prístup k aktuálnej ponuke nehnuteľností, vyvinuli sme modul na grafické znázornenie vývoja cien nehnuteľností v Bratislave.
Graf spracováva aktuálnu ponuku nehnuteľností, ale nie skutočnú predajnú cenu, za ktorú sa reálne podarilo nehnuteľnosti predať. Ceny zahrňujú priemer cien ponúkaných nehnuteľností v danom čase vrátane starých nehnuteľností (vek nad 20 rokov), ale aj ponuku novších nehnuteľností, ktoré sú v predaji už od fyzických osôb (nie ponuka nových bytov od developerov).
Tentokrát sme si zobrali na mušku 2 izbové byty v Bratislave od 1. júla  po dnešný dátum. Ak sa Vám informácie zdajú byť prínosné, budeme radi za každý like a môžme v budúcnosti priebežne zverejniť vývoj cien aj ďalších nehnuteľností.

 • SlabéVýborné (0 skóre, 2 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

3 Komentárov

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Takých aplikácií sú na trhu mraky. Čo ale všetci o vás realiťákoch dobre vieme je to, že ste nám predchádzajúce tri roky oplieskávali o hlavu, že ceny nikdy dole nepôjdu. A predsa popadali. Za tieto zločinné prehlásenia by mali byť vybraní jedinci spomedzi vás, ktorí by boli exemplárne potrestaní. Vytrieskanie remeňom a priviazaní na dvadsaťštyri hodín k verejnému osvetleniu.

 2. Martin Bulák

  Zaujímavé. Stále nedokážem pochopiť, ako je možná takáto úroveň cien v obyčajnej blave. Vedeli by ste mi poskytnúť vývoj za posledných 12 mesiacov s rovnakými parametrami ale v BB? Ďakujem.

 3. Peter Balogh

  v Banskej Bystrici nemáme zatiaľ monitorované ceny… modul máme v prevádzke s použiteľnými údajmi na vedenie štatistiky len od tohto leta – zatiaľ pre Bratislavu a Nitru..

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?