Publikované: 17.04.2013

VYŽEŇME ŠTÁT Z NAŠICH SPÁLNI!

Som gay a som proti registrovaným partnerstvám!

Ohradzujem sa proti tomu,  aby úsilie o zavedenie inštiútu registrovaného partnerstva bolo označované za “liberálnu” agendu, pretože ňou nikdy nebolo a NIE JE! Naopak toto úsilie je vo svojej podstate antiliberálne a robí z nás otrokov sexulality, ktorú sa snažia bratarnci a sesternice Lenina a Marxa prepašovať do verejného zákonodarstva.

SOM GAY A SOM LIBERÁL…

Liberáll vychádza z konceptu pojmu SLOBODO OD, teda z konceptu negativnej slobody a nie pozitivnej slobody.  Čo je koncept SLOBODY PRE teda koncept sociálno-pozivitistický?

Príkladom slobody SLOBODY PRE je právo na minimálnu mzdu, ktoré si nárokuje končenú pravdu v poznaní súčtu individuálnych preferencií ľudi. Prejudikuje dopredu ako takéto vzájomné interakcie preferencií budú vyzerať -  teda ich výsledky. Tu voči takýmto vopred sociálno-inžiniersky planovaným konečným súčtom je vždy LIBERÁL V OPOZÍCII.

Liberál sa snaží o čo najmenšiu reguláciu verejného zákonodarcu  do súkromných individuálnych prefencií a vychádza pritom z predpokladu, že človek sám seba vlastní. Teda on svojou individuálnou súkromnou-právnou voľbou rozhoduje o tom, ako bude vyzerať v jednaní s inou individuálnou súkromnou-právnou voľbou konečný súčet takejto interakcie. Tým napomáha utváraniu spontánneho poriadku.

Z tejto pozície potom pristupuje k verejným zákonom, kde sa snaží v praktickej politike uplatniť tento princíp tak, aby napomáhal k utváraniu spontánneho poriadku. Podporuje PRIRODZENÉ PRÁVO ako výsledok časom overených skúseností ľudského spoločenstva.

Ako sa teda Liberál vysporiada z RP a právami gejov?

Liberál akceptuje manželstvo a jeho postavenie v spoločnosti ako výsledok časom overeného spontánneho poriadku! Uvedomuje si jeho hodnotu pre utváranie fuknčného, zdravého a reprodukcie schopného ľudského spoločenstva a vníma inštitút manželstva a tradičnej rodiny ako transcendentálnu hodnotu samu o sebe..

Súčasne s tým si uvedomuje nezastupitelnosť individuálnej zodpovednosti každého človeka za svoj život a napomáha takejto zodpovednosti vo verejnom zákonodárstve. Liberál teda bude podporovať prednosť dedenia z Testamentu pred dedením zo zákona, liberál bude podporovať rozhodovanie majiteľa zdravotného poistenia o tom, kto može nahliadnúť do jeho zdravotnej karty a kto môže byť informovaný o jeho stave. Liberál bude podporovať všakovaké  vzájomné dohody a súkromno-právne interakcie ako výsledok slobodného rozhodnutia dvoch individuálnych subjektov a bude zabranovať verejnému zákonodarcovi, aby do týchto spontánnnych a prirodzených inerkacií vstupoval.

Liberál akceptuje právo každého jednotlivca na svoje sexuálne sebaurčenie!      Akceptuje , že takéto sebaurčenia je potial slobodné, pokiaľ nezasahuje slobodu iných (zoofĺlia, pedofilia) a je výsledkom dohody dvoch dospelých slobodných ľudí.        Liberál bude obraňovať právo človeka na vlastnú sexualitu,  ak by zo strany spoločnosti chcel verejný zákonodarca jednotlivca na základe sexuality vylučovat zo spločenstva. Liberál bude vždy proti tomu, aby ľudská sexualita sa stala otázkou donucovacieho verejnáho zákonodarstva. Takto ako som to popísal k tomu pristupuje liberal, ktorého korene siahajú  k Adamaovi Smithovi, Edmundovi Burkemu a pokračuju k F.A. Hayekovi — teda hovorím o klasickom liberálovi.

Prestaňme hrať falošnú hru na to, že ten, kto je za registrované partnesrtvá je ten dobrý, tolerantný a liberálny a všetci, ktorí trvajú na jednoduchých prirodzených princípoch na ktorých je postavený zapadný civilizačný okruh – su tí zlí, protiludskí a netolerantní. Páči sa mi heslo:

VYŽENME ŠTÁT Z  NAŠICH SPÁLNI!

 • SlabéVýborné (+42 skóre, 52 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juraj Poláček

  Vyborne Peter, len tak dalej. Tvoj start na Blogovisku ma razanciu Usaina Bolta.

  1. Peter Kralik

   Ďakujem Juraj, a ďakujem ti za pomoc a rady. Toho Usaina Bolta som si musel pozrieť na google, nemyslím, že som Blesk, nikdy som nemal rád beh na krátke vzdialenosti, mám pomalší rozbeh a tam, kde iní víťazia talentom a genetikou, ja to musím kompenzovať trpezlivosťou a sebadisciplínou a bojom so sebou samým, preto mi vždy vyhovovali dlhé trate, kvôli sebe samému s mp3 na ušiach.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?