Publikované: 15.10.2022

Výzva na referendum

Vo veci postavenia LGBTI+ osôb na Slovensku nemôže a nesmie rozhodnúť polopríčetný a polofunkčný parlament na mieste volebnej korupcie a kupčenia s hlasmi!

Treba tomu koniec! V mene nastolenia pokoja vyzývam na REFERENDUM o postavení LGBTI+ osôb na Slovensku. Nech vo veci spravodlivo a objektívne rozhodne ľud!

1. Súhlasíte s registrovanými partnerstvami pre všetky dospelé osoby v párovom spolužití?

Ústava definuje manželstvo ako zväzok muža a ženy. Chýba ústavná definícia rodiny založenej takýmto manželstvom.

2. Súhlasíte s tým, aby rodina bola definovaná manželstvom muža a ženy, z ktorého vzíde aspoň jedno dieťa splodené takýmto manželstvom?

Poznámka: Manželstvo osebe nie je rodina, len bezdetné manželstvo. Rodina znamená rodiť, rod, národ. Je základnou stavebnou a stabilizačnou jednotkou národného štátu. Neexistuje tradičná a netradičná rodina, len rodina založená manželstvom muža a ženy. Rozšírenou rodinou je manželstvo s biologickými deťmi a adoptovanými deťmi. Ostatok sú pseudo alebo umelé “rodiny” majúce status spolku s ochranou práva na súkromie spoločnej domácnosti.

Ľud Slovenska musí sám rozhodnúť, ktorý typ rodiny či “rodiny je pre Slovensko v jeho existenčnom, sebazáchovnom, životnom záujme významnejší a ktorému dá svoj hlas. Neomarxisti majú za rodinu každý spolok, ktorý sa sám za rodinu vyhlási. Rodina založená manželstvom muža a ženy ťahá za stále kratší koniec tohto povrazu v rámci sexuálnej revolúcie a kultúrnej vojny, vedenej neomarxistami a globalistami Domu Sion, prostredníctvom užitočných idiotov dúhových neziskoviek a politikov vo vláde, parlamente a osoby “hlavy štátu v sukni”, členky Progresívneho Slovenska s odloženým členstvom, v prezidentskom paláci. Vo vzťahu k dvojnásobnej vražde nemožno si nevšimnúť “zaryté” mlčanie a výrečné ticho Progresívneho Slovenska. Japonci na to majú úžasný výraz “bokusatsu”: “Zabiť mlčaním”. Progresívci sa pripravujú na svoj “štart” a prevzatie slova. Pripadá mi to na pokyn globalistov progresívcom: “Držte huby, my vás dostaneme do parlamentu a vlády”. Majú len ich emisára (pieta za dvoch zavraždených), podpredsedu EP Šimečku.

Ide o témy, nesúce sa ponad parlamentarizmus, o ktorých ako o kultúrnych, hodnotových a etických otázkach, musí rozhodnúť ľud Slovenska v referende!
Neprajem si, aby sa týchto politických otátzok dotkla čo len jedna špinavá paprča súčasného zloženia parlamentu!
Za seba som za zachovanie majestátu rodiny založenej manželstvom muža a ženy a jeho potvrdenie ľudovým referendom.

Prezidentka a vláda majú konceptuálne smrť dvoch mladých ľudí “na háku”. Vrah, vlastne extrémista a terorista, syn člena skrachovanej Harabinovej strany Vlasť, dáva prezidentke a vláde úžasnú možnosť a priestor pre spustenie teroristických akcií proti všetkým národným a vlasteneckým stranám na Slovensku, ktoré sa “musí” vrhnúť resp. padnúť do náručia liberálnych demokratov a neomarxistického Progresívneho Slovenska, ktoré mediálne nemusí pohnúť čo len prstom a má už 12 percent. Už skôr spustili útok na generálneho prokurátora pre jeho odmietnutie zrušenia a zákazu ĽSNS. Vytvorenie vládnej koalície s Hlasom či SaS a liberálmi z OĽaNO už dnes nie je žiadny problém.

Žiadam politickú scénu parlamentnú aj mimoparlamentnú počnúc prezidentkou, aby povinne verejne zaujali postoj a stanoviská k tomuto lascívnemu sexistickému porno hnusu a úpadkovému vkusu, ako aj etickým kultúrnym, civilizačným aspektom týchto záberov z dúhových prajdov (!):

                     

Na záver pridávam: Mimochodom, vražda autom a nevzatie päťnásobného vraha študentov do väzby Slovenskom ani nepohla. Očakával som plné námestia. Tu ide o konceptuálne riadenie “zhora”. A reálne priority ochrany. Novinári a LGBTI osoby. Ak máte ešte stále pocit, že riadenie spoločnosti a vládnutie máte v moci vy, už na to konečne a definitívne zabudnite! Nemáte v moci a rukách nič. Vôbec nič. Už ani vlastné životy.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?