Publikované: 05.05.2022

Vzťah kresťanstvo a židovstvo, desivé zistenie

Desivé zistenie a uvedomenie si vzťahu kresťanstvo verzus židovstvo: Ak kresťanstvo zrodilo sa v lone židovstva (Mária), je nástroj judaistov a svetských židov (Sion) na ovládnutie a zotročenie gojimov; deje sa.
Boh vyvoleným židom (Izraelu): “Budeš vládnuť mnohým národom”; „Na úrok nebudeš dávať židom“; „Dajte cisárovi, čo je cisárovi, Bohu, čo je Božie“; „Nastavte aj druhé líce“; „Milujte nepriateľov“. To sú viac než nemorálne príkazy kresťanského učenia.
Pochopil som, prečo neviem, nemôžem a nechcem byť kresťan (mám právo na nutnú obranu; druhé líce nenastavujem). Rozumiem aj  svojej odťažitosti od všetkých náboženstiev. Takzvané kresťansko-demokratické politické subjekty sú “udička” pre voličstvo kresťanskej proveniencie v konflikte: demokracia verzus teokracia. Politikárčiace kresťanstvo nie je kresťanstvo. Islam o to horšie: Allahove zákony sú nadradené svetským zákonom. Politikárčiaci islam.
Apokalypsa? Zjavenie? Dies Irae? Deň posledného súdu? Mal byť už v roku 1914. Ale ON (Ježiš) “len stojí”. Vymakané. Pre účel slepej viery v Písmo: Pozemský (tisícročná ríša, 144 tisíc pomazaných, definitívna porážka Satana a nebeský Jeruzalem… súd a rozsudok pripravujeme si sami. Lebo ľudský faktor. V ňom je Lucifer, svetlonos, Dicis et non facis, Satan, arciluhár a vrah, ten, ktorý sa tvári, že nie je… potom už nebude nič. Kristus po zmŕtvychvstaní kamsi sa vytratil. Veriaci učeníci, očakávali návrat svojho spasiteľa ešte za života. Dosť, že mešká, mešká, mešká… so spoluvinou z meškania. V kontexte s napísaným názorom, ak ma kto veriaci v druhý príchod Ježiša, že sa rúham, názor zopakujem.

Ani vo sne by mi ako pokrstenému katolíkovi nenapadlo, že dospejem k názoru, že kresťanské učenie je židovská habaďúra. Kresťanstvo ale pozná právo na ochranu osobného majetku, zdravia a života, a to, čo obnášajú trestno-právne pojmy: nutná obrana a krajná núdza. Záver: Z toho plynúca ľudská bytostná osamelosť a nedeliteľná zodpovednosť za svoje skutky desí…
Na fejzbúku začalo byť systematicky akosi priveľa propagácie islamu. Ide o eklektické pseudo náboženstvo ako jednota náboženstva, ideológie a politiky. Vznikol 600 rokov po kresťanstve. Ďalšia obzvlášť nebezpečná habaďúra. Kresťanstvo vo svojej “pracovnej náplni” násilie nemá. Islam má džihád. A islamskú lož na oklamanie nepriateľa; neverci, odpadlíci. K kresťanstvu: Pozor! Mienim kresťanstvo v jeho historickom priereze skutkov. Mnohé, čo sa za kresťanstvo vydáva, nie je kresťanstvo.
Prichádza pravda. Lavrov pre taliansky denník o tom, že židia vraždili židov… (aj so Zelenským vrieskajú). Holocaust má hebrejský ekvivalent: Šoa. Znamená zápalná obeť na oltár sionistov Veľkého mocného Izraela. Vymohli si ním uznanie izraelského štátu od OSN. Najviac vrieska Izrael a Dom Rotschild v Londýne. Putin sa za Lavrova ospravedlnil. To je jedno. Je to vonku. Holocaust nie je to, za čo sa vydáva samotnými židmi.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?