Publikované: 28.02.2015

Warfarín a zápal močových ciest

Escherichia coli je baktéria, ktorú potrebujeme. U každého z nás žije v tráviacom trakte. Dáva tam pozor, aby sme tam nemali príliš veľa zlých baktérií. Keď sa jej ale podarí, dostať sa do našich močových ciest, je problém. Spôsobí tam zápal močových ciest. Ten je bolestivý a v 80 % percentách ho spôsobuje práve Escherichia coli.

Pomáha nám, ale vie aj ublížiť. Tak toto je ona:

Escherichia coli

 Jedno krásne ráno som na malej potrebe zistil, že dnešný deň nebude bez problémov. Cikal som čistú krv. Bežal som si zmerať kvika (INR) k svojmu lekárovi. Myslel som, že som príliš riedky a preto krvácam. Môj quick, INR bol síce 3,6 ale to pri mojej výške a váhe, nemôže spôsobiť tieto ťažkosti. Je to redšie ako by malo byť, ale žiadna tragédia. Na odporúčanie môjho lekára som išiel na urologické vyšetrenie. Prvé neukázalo nič. Tak som absolvoval ďalšie, v ďalšom okresnom meste. Výsledok ? Nenašiel sa žiaden dôvod, prečo by sa malo diať to, čo sa dialo.

Mnohé recepty starých mám mám vyskúšané a tak som sa rozhodol pre ďalší z nich.

Recept ako sa zbaviť zápalu močových ciest na stiahnutie zadarmo ako bonus na tomto linku 

Bylinkové čaje pri užívaní warfarínu predstavujú riziko. Treba maximálnu opatrnosť.

Súčasťou receptu bola i naša najväčšia droga - žihľava. Tú som vylúčil. Ostatné body receptu som dodržal úplne presne, ako je napísané v recepte. Výsledok sa dostavil už na druhý deň, kedy moja malá potreba bola už ružová. Ráno, na obed a večer, som si dal vždy cca 2 dl pred jedlom. Všetko bolo tak ako má byť, už po troch dňoch.

Ďalšie radosti, čo som zažil pri užívaní warfarínu napíšem o pár dní.

 

 

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (-2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?