Publikované: 13.07.2022

Weisenbacherovi k právu na spoveď

Právo na spoveď je akcesorické právo k základnému právu na náboženské vierovyznanie a slobodu náboženstva, obradu a uctievania v súbehu s právom na evanjelizáciu! Úplne v súlade s preambulou, Listinou základných práv a slobôd a Ústavou SR tu!

V rozpore s preambulou, Listinou a Ústavou SR a Čl. 1 odsek 1 je šírenie a propagácia neoliberálnej progresivistickej neomarxistickej rodovej a dúhovej ideológie, ako aj neexistujúceho základného práva na potrat, nadobúdajúce a vykazujúce znaky falošného ateistického pseudo náboženstva s fašizoidnými prvkami!

Weisenbacher, vyhlásenie vojny kresťanom
v roku 2014: „Chceli ste mať vojnu, budete ju mať, sľubujem, že to budete ešte dlho ľutovať.“ tuV danom a ďalších sukcesívne páchaných skutkoch, naostatok proti biskupovi Haľkovi na Pohode, nejde o “nevinný” slobodný názorový demokratický pluralizmus, toto je otvorená nebezpečná a agresívna pokračujúca kresťanofóbia, vykazujúca znaky trestného skutku podľa § 421 (Inštitút ľudských práv ako zločinecká skupina) v súbehu s § 422 (náboženská nenávisť) s cieľom obmedzenia alebo odňatia Listinou a Ústavou garantovaných ústavných práv iných osôb.

OČTK a justícia “riešia” pravicový extrémizmus typu Pospolitosť, ĽSNS, ale vo veci extrémistickej neomarxistickej progresívnej ultraľavice sú tieto ústavné inštitúcie chronicky nečinné!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?