Publikované: 12.05.2013

Yes we can – napríklad falšovať rodný list…

Zdá sa že americký prezident sa škvŕn pochybností o svojom pôvode už nezbaví. Každý americký občan uchádzajúci sa o štátnu funkciu musí dokladovať svoje zdroje financií, pôvod a úmysly do takej hĺbky, že v porovnaní s takouto lustráciou by sa bývalá ŠTB bála ukázať na ulici ako nedôsledný flákač. Napriek tomu nebol Barack Hussein Obama schopný celé roky preukázať že je vôbec americký občan svojim rodným listom, resp. jeho podrobnou variantou – tzv. Long Form Birth Certificate. Až po dlhých rokoch ho predložil a hneď sa objavili pochybnosti o jeho pravosti a možnej manipulácii s Photoshopom.

Dnes sa pochybnosti vynárajú opäť. Na stránke Freedom Oupost sa objavilo porovnanie viacerých kópií rodných listov, ktoré boli verejnosti predložené a pri podrobnejšom skúmaní tieto kópie skrátka nesedia.

Napríklad podľa analýzy Pixel Patriot nesedí predĺženie originálneho papiera na PDF kópii, ktoré predložil Biely dom.

Autor článku sa ďalej pýta:

Ak demokrati otvorene klamú o mužovi v Oválnej pracovni, ak sa zdá, že prvýkrát máme muža v Bielom dome, o ktorom  nemôžeme s určitosťou povedať, či je ešte z tejto krajiny aký to má vplyv na veci a udalosti posledných rokov? Toto by mohlo zrušiť všetky zákony a výnosy, ktoré Obama podpísal, všetky menovania štátnych úradníkov  a každé podanie, ktoré vykonal na Najvyšší súd. Obama by sa mohol stať najväčším podvodníkom v dejinách Spojených štátoch, uzurpátorom moci. A čo je horšie  bez zločinov sa zakrývanie týchto podvodov nedá uskutočniť…

Osobne nepredpokladám, že sa čokoľvek z týchto obvinení potvrdí. Podozrení sa však Obama už nezbaví nikdy.

http://freedomoutpost.com/2013/05/multiple-obama-birth-certificates-surface-in-alabama-eligibility-case/

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?