Publikované: 11.03.2014

Za tri bobule hrozna basa, za rozkrádanie štátu väčšia moc

Príde do supermarketu hladný človek a v peňaženke má prázdno…čo by ste na jeho mieste urobili? Odrezali by ste mu ruku, keby ste videli, že si berie nejaké pečivo, alebo nebodaj tri bobule hrozna? Alebo by ste ho nahlásili bezpečnostnej službe? To by hádam neurobil ani človek s nulovým sociálnym cítením…Ja by som zaňho to hrozno radšej zaplatila.

Dôchodcovia na Slovensku žijú veľmi biedne. Ako som už raz písala, pred mojím domom vyberala koše slušná, vyše 80 ročná pani, ktorej po zaplatení všetkého neostalo takmer ani na chleba…to je realita, to je štandard, ktorý nám dokáže zabezpečiť „sociálna“ vláda a vlastne všetky vlády, ktoré boli celé roky pri moci tento problém poriadne neriešili…V tejto krajine nesmiete byť dôchodcom, ani invalidom…inak môžete skončiť v base…ak si pre hlad viackrát „ukoristíte“ v supermarkete trebárs aj niečo v hodnote 0,10€! Dôchodca z Bratislavy Rudolf Š. by o tom vedel rozprávať svoje…Za tri bobule hrozna mu sudca naparil pol roka basy natvrdo a to dokonca v Ústave na výkon trestu so STREDNÝM stupňom stráženia.

Všetci najväčší zlodeji v tejto krajine, ak sú v krajnom prípade aj odsúdení, dostanú najnižší stupeň stráženia…toto je výsmech nám všetkým priamo do tváre! Samozrejme, že sudca nepochybil, lebo taký je zákon. Dôchodca, Rudolf Š. sa už predtým raz podobne “najedol” a tiež si niečo ukradol, zrejme aby zasýtil svoj žalúdok. Čiže trikrát porušil ctený zákon a autor novely Lipšic by povedal DOSŤ…jeho obľúbené TRIKRÁT A DOSŤ. Keby len trikrát kradol každý zo sponzorov strán vrátane politikov, možno by dôchodcovia nemuseli vyberať koše a žiť v totálnej chudobe!!!

Navyše, hypermarkety, supermarkety a celkovo každé potraviny majú „odpadu“, ktorý sa nespotrebuje, na rozdávanie…

Rozum sa mi zastavuje nad úbohosťou nášho súdnictva a to doslova…legislatíva plná dier posiela za mreže takmer nevinných ľudí. Lipšic „skvelý“ zákon pripravil a súčasná smerácka úderka ho doposiaľ nedokázala zrušiť. Kde sú tie výkriky, aký je ten zákon zlý…Za vraždu si niektorí vychytení grázli posedia tri roky, niektorí si ani neposedia…na každého majú sudcovia pri jednom spoločnom zákone iný meter…Pridám aj príklad zo svojej rodiny. Človek, ktorý podniká viac ako 20 rokov, 20 zamestnancom platí mzdu, z jej celej sumy aj riadne odvody a štátu nespreneveril ani cent…no štát sa nedokáže postarať o to, aby mu zaplatili veľké firmy, napríklad aj Váhostav, za prácu…kde sú tie zákony v takých prípadoch? V záchodovej mise s prepáčením za výraz.

Nech sa k tomu vyjadria prezidentskí kandidáti…nech sa vyjadrí sám prezident…nech povie premiér Fico, či to nie je úbohé zatvárať ľudí za hlad, za to, že im nedokáže vláda zabezpečiť dôstojný život…a kedy ráči vyriešiť druhotnú platobnú neschopnosť v tejto “malebnej” krajine?!

 

 • SlabéVýborné (+18 skóre, 20 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

3 Komentárov

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. no co sa tyka ubohosti tohto zlocineckeho justicneho zriadenia mam svoje skusenosti z tymto zriadenim tu som zazil uznanie takej OBRHOVADINY aka nema miesto z prepecanim ani v RITI ale na nasom sude ano uznali ju a dokonca sa nou ozaj vazne zaoberali . a potom som na odvolacom sude v tn zazil zo strany sudu aby tento justicny zlocin obhajil tak sud pri vynasani a zdovodnovani rozsudku SUD TVRDIL NEPRAVDIVE SKUTOCNOSTI KTORE BOLI POCAS PREJEDNAVANIA VYLUCENE ALE SUD ICH POTREBOVAL ABY MOHLI OBHAJIT JUSTICNY ZLOCIN SUDU Z NOVEHO MESTA NAD VAHOM !!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=pbam3a-Mts8 http://www.necenzurovane.sk/13/nihilizmus.html – Slovenská banánová justícia -odporucam pozriet videa aby ste pochopili co sa da uznat na slovenskom sude !!! aj takto uboho az primitivne hlupo na urovni 5 rocneho decka pripravene krive obvinenie Vam slovenska bananova justicia uzna za mozne !!!! sudil sud v NMnV a sudca ivan p. Stara Tura !!! pozrite si toto to nie je RUZOVUCKA JOJKACKA sudna sien kde sa ma vykreslit skorumpovana justicia ako slusna a cestna najme sudcovia ako spravodlivy !! toto je realita slovenskej bananovej justicie !!!! kedze o tom ako sa na slovensku predavaju rozsudky na sudoch uz nielen cvirikaju vrabce NA STRECHE ale dokonca sa o TOM HOVORI AJ V PARLAMENTE A TEN JE OZAJ BASTA TEJTO ZLOCINECKEJ MAFIANSKEJ DEMOKRACIE !!!

  1. Magda Želeňáková

   Pán Jaroslav, Ďakujem Vám za Váš názor, tie videá si určite pozriem…máte pravdu, že systém nie je dobrý…máme s tým v rodine bohaté skúsenosti…uvediem malý príklad: jedna osoba požičala peniaze istému podnikateľovi, ktorý vlastní v malom meste lekáreň, samozrejme bol tam aj jeho podpis a podpisy svedkov…následne ten lekárnik na základe odporúčania svojej kamarátky právničky (ktorá mala problémy s drogami) povedal na polícii, že on si žiadne peniaze nepožičal a nikto mu ich ani nedal a že jeho podpis je sfalšovaný…čo grafológ rýchle dokáže, že to tak nie je…no a teraz sa začína celá tá ťahanica, ktorá nebude mať konca kraja…to povedali aj na polícii…navyše tá “super” právnička povedala osobe, ktorej on dlží peniaze, že ona bude trvať na tom, aby jej on nedal ani cent…čo je toto za absurdum? Za takéto navádzanie klienta na prakticky ďalší trestný čin by som jej normálne zobrala licenciu a stíhala ju. Veď to je do neba volajúce, že ona sa vyhráža a všetkých naokolo zavádza a navádza na ešte horšie veci…kde to vlastne žijeme? Poctiví podnikatelia, ktorí chcú v dobrom pomôcť, ešte ostanú za totálnych blbcov, lebo máme taký systém ako máme…žiaľ. Nevymožiteľnosť pohľadávok je neskutočná…

 2. http://www.necenzurovane.sk/13/nihilizmus.html

 3. http://www.youtube.com/watch?v=pbam3a-Mts8

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?