Publikované: 16.10.2019

Zabíjajte sa politici, vaši páni sú v kľude

Hmmm, dlhé sú prsty oligarchov. Stačí zverejniť jeden článoček, kde sa predstaví kariéra jedného z nich a povzdychnutie si nad tým, že svetská spravodlivosť je na neho krátka, stačí že článok čitateľov zaujme, zaradia ho do služby Vybrali SME a reakcia je okamžitá.

Toto je situácia okolo 10:30 14.3.2013, keď sa na tejto službe zjavil článok o Jurajovi Širokom

Ako autora článku ma potešilo, že čitateľov zaujal stručný životný prierez tejto významnej postavy našej ekonomickej a zrejme aj politickej scény. Aké však bolo moje prekvapenie ked o hodinu sa po článku na výbere tejto služby zaprášilo a článok zmizol.

Obávam sa, že som stúpil na otlak niekomu ďaleko mocnejšiemu (a nebezpečnejšiemu) ako je prezident Gašparovič. Pretože naša demokratúra je len bábkové divadlo pre prostý ľud, ktorá funguje tak, že bábky v popredí sa môžu sekať do sýtosti, ale ich “páni, vodiči bábok” v pozadí sú tabu.

A redakcia SME, ktorá prevádzkuje túto službu opäť len pre prostý ľud deklaruje svoju nezávislosť. V skutočnosti je to nezávislosť od slobody tlače a poslušnosť ruke ktorá ich kŕmi. Pretože nech študujem ako študujem pravidlá tejto služby, nenašiel som žiadne porušenie pravidiel, ktoré redakcia SME tak usilovne spísala.

Prosím neumiestňujte tento článok na Vybrali SME. Nemá význam míňať svoju energiu na činnosť, ktorú Vám niekto zruší…

 

Zdroje
http://vybrali.sme.sk/c/Bozie-mlyny-melu-pomaly-ale-iste/
http://vybrali.sme.sk/pravidla/

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?