Publikované: 29.04.2014

Zabila Ivetu Bartošovú láska, alebo vnútorná samota?

Dlhé týždne padala pod samé dno, všetci o tom písali, no nikto jej nedokázal pomôcť… Bulvár teraz píše, šokujúca správa…Iveta Bartošová spáchala samovraždu. Čo je na tom šokujúce? Každú chvíľu bol v médiách nejaký článok o tom, ako je na tom česká speváčka zle, jej prvý manažér dokonca tvrdil, že v takom zlom stave ju ešte doposiaľ nevidel…tak prečo všetci blízki čakali? Prečo k nej nikoho jej muž nechcel pustiť? Prečo nebola pod stálym dohľadom odborníkov? Vychudla takmer na kosť z mesiaca na mesiac…a nikto nič neurobil.

Celé roky sa písalo len o tom, kto je po jej boku, ako ju ničí alkohol…zrejme nedokázala uniesť tlak neustáleho pozorovania bulvárnymi novinármi, zobrali jej syna…určite si dávala za vinu to, že ako matka zlyhala, no nedokázala sa vzoprieť osudu. Nie všetci sú na to dosť silní…

Jej posledný televízny rozhovor bol zvláštny, namiesto nej rozprávalo jej vyhasnuté vnútro…Všetci hovoria o prevencii. Keď to nehodíme len na alkohol, pýtam sa kto okrem jej najbližších zlyhal? Bola alkoholička, no medzi “celebritami” nebola jediná…na  maniodepresívnu psychózu, alebo bipolárnu poruchu existujú kvalitné lieky…bez nich to pacienti bežne nezvládnu a končí to väčšinou samovraždou.

Ešte aj po smrti bude Iveta Bartošová celé týždne plniť plátky bulváru…i keď ju celý život ničil…

  • SlabéVýborné (+12 skóre, 14 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?