Publikované: 13.07.2022

Zákaz hnutia proti potratom?

BRUSEL – D66 chce v Európskom parlamente zakázať hnutie proti potratom. „Názor by nemal ohroziť život iného,“ hovorí europoslankyňa Samira Rafaela. Liberálno-neomarxistické médiá šíria dezinformácie o rozsudku Roe vs. Wade, ktorým malo podľa nich byť zakázané právo na potrat. 

Sudcovia NS USA prisahali na Ústavu USA, nie na verejnú mienku!

Rozsudok bol zle prečítaný (deficit čítania textu s porozumením) alebo voluntaristicky (príznačné pre liberálov neomarxistov) dezinterpretovaný. Politička sa obáva, že americká debata o potratoch sa prevalí aj na Európu. Federálne právo na potrat v Spojených štátoch minulý týždeň zrušil najvyšší súd. To znamená, že 50 štátov USA môže teraz individuálne určiť, či povolia potraty.
“USA sa vracajú späť v čase a to, čo sa tam deje, už postupuje do Maďarska, Poľska a tiež Holandska,” povedal Rafaela. „Európa má asi päťdesiat organizácií bojujúcich proti potratom, sú v úzkom kontakte s americkým hnutím. Lobby si vie nájsť cestu do Európskeho parlamentu.“ Povedala Samira Rafaela. 
V liste predsedníčke parlamentu Roberte Metsolovej žiada členka D66, aby skupiny proti potratom boli odteraz zakázané v rokovacích sálach v Bruseli a Štrasburgu. Pikantným detailom je, že samotný Malťan Metsola je proti potratom. Európsky parlament môže podľa pravidiel rozhodnúť o zákaze niektorých lobistických skupín, no je otázne, či bude táto výzva vypočutá. Europoslanec SGP Bert-Jan Ruissen na túto myšlienku reaguje rozhorčene: „Typická D66. Hovoriac o tolerancii, no medzitým chcieť umlčať ľudí, ktorí sa chcú postaviť za ochranu života. Svet hore nohami.” Zdroj tu.
Už len tento pokus popri iných dokazuje, že v europarlamente sa „demokratickými“ spôsobmi pokúšajú o prevzatie moci a sily nad ľudskými životmi cez ich neomarxistické politiky prevziať globalisti.

Bolo by načim konštatovať, že pojem (inštitút) potratu nepozná ani slovenská Ústava. Pozná ale toto: “Ľudský život je hodný ochrany od počatia po prirodzenú smrť!” Od tejto posvätnej vety sa odvíjajú konzekvencie pre zabitie, vraždu, potrat, trest smrti a eutanáziu. 

Slovensko je v ohrození liberálno-neomarxistickou frakciou SaS, OĽaNO a Progresívnym Slovenskom. Pred Smerom má prednosť Pelleho Hlas (volebný prieskum AKO). Neverte prieskumom, sú manipulatívne a riadené globalistickými neomarxistami USA, Bidenovou administratívou a Sorosom. Rovnako mediálny mainstream typu Denník Nenávisť, SME… RTVS porušuje vlastný zákon mimo oporu o Ústavu SR detto neštátne audiovizuálne médiá (parketa Rady pre vysielanie a retransmisiu). Rovnako sa správa vláda a parlament.

Ak si zaplatíte, prieskumné agentúry vyrobia vám výsledky aké chcete. Sú nástrojom manipulácie vašej verejnej mienky. Poverenie pre ne by z novej budúcej ústavy mal mať len Slovenský štatistický úrad, čo by malo zaistiť hodnovernosť sledovaných výsledkov s minimálnymi štatistickými chybami. Slovensko potrebuje novú druhú ústavu. Žiadny systém nezmeníte voľbami, len zmenou systému.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?