Publikované: 28.04.2020

Zasa tie „menšiny“

Systémovo sa situácia párov rovnakého pohlavia a ich rodín dá podľa Antona Macka (Inakosť) riešiť „len sprístupnením manželstva alebo prijatím nového inštitútu životných partnerstiev“.„Na rodiny párov rovnakého pohlavia, ktoré štát neuznával ani predtým, teraz oveľa tvrdšie dopadajú mimoriadne opatrenia. Napríklad nemožnosť starostlivosti o dieťa druhým rodičom, nehovoriac o situácii, keď je biologický rodič v karanténe; pri obmedzeniach cestovania a pohybu sa na nich nevzťahujú výnimky pre manželov a rodiny,“ vysvetlil Anton Macko Iniciatíva Inakosť LGBTI Slovakia.
https://domov.sme.sk/c/22392854/inakost-vidi-sancu-v-avizovanom-zlepseni-legislativy-v-oblasti-majetkovych-prav.html
Samozrejme, akože inak: Denník SME. Nedávno obhajoval a propagoval pedofíliu. IĽP má svoje trvalé miesto v denníku Pravda. Ostatok je Denník Nenávisť. Má svojich Šimečkovcov a v EP syna svojho otca, europoslanca za Progresívne Slovensko Šimečku mladšieho. Poslušných sluhov „filantropa“ a liberála Georga Sorosa.
Mimochodom, neomarxistická Pravda ma kedysi zablokovala, lebo „odopieram práva sexuálnej menšine“. Ak by som chcel, ale nechcem, nestoja mi za to, súdnou cestou by som tých pseudo ,liberálov a pseudo demokratov zmietol zo stola. V opore o základné ľudské práva a Ústavu SR. Na nepráve nemožno založiť právo. Tobôž ľudské práva a ústavné právo. Za „normálnych“ okolností“. Tie dávno pominuli. Zásadne sa mení pojem normalita. Lebo neomarxistickí liberáli. Ale my, xenofóbni a islamofóbni rasisti, a tou, podľa nich, homofóbnou nacistickou ale aj  fašistickou svoločou, sme my, tvrdí bratislavská a bratislavocentristická slniečkárska kaviareň. A OČTK v tom majú hokej. Weisenbacher mal byť stíhaný za vyhlásenie vojny kresťanom („katolibanci“) a Anketu Homofób roka. Vykazuje znaky neo norimberských zákonov (za „zakázané výroky a názory“). Mení sa pojem sloboda slova, názoru a presvedčenia.
Nie je to výrok Winstona Churchilla, ale platí, že “Fašisti budúcnosti si budú hovoriť antifašisti.
Voči dúhe som sa nikdy a nikde nevyjadril hanlivo, nik u mňa nezaznamenal hate speech ani cyber hate. Veci nahliadam z pohľadu teórie a filozofie ľudských práv (moja hlavná parketa). Nič viac ani menej. Naopak, tieto útoky boli a sú vedené proti mne. Tu aj na fejzbúku. Venujú sa mi aj ich hekeri.
Následne nevykonám nič iné, len vám ponúkam kritiku a „oponentský posudok“ vyjadrení šéfa Inakosť LGBTI Slovakia. Vecne. V oporu o definície, slovenskú Ústavu a zákon.
Anton Macko klame a vedome zavádza:
1. Jeho „systémové riešenie“ je anti systémové. Mení charakter Slovenska (odkaz na Ústavu SR, počnúc jej preambulou) pod false flag liberalizmu a údajných základných ľudských práv jednej údajnej „menšiny“;
2. S pojmom rodina narába nekvalifikovane, alebo skôr vedome a úmyselne. Poznáme pojem jadrová rodina, založená mužom a ženou. Ostatok sú pseudo rodiny alebo umelé rodiny;
3. Dvere na notárske úrady majú otvorené aj bez zmeny legislatívy;
V manželstve platí podielové a bezpodielové vlastníctvo. Pre páry rovnakého pohlavia mimo manželstvo netreba registrované partnerstvo, stačí notárska zmluva. Na čokoľvek, čo treba.
Prípadne malá novela občianskeho zákonníka.
4. LGBTI osoby a skupiny nie sú menšina ani komunita;
Dôvod: Ich heterogenita. Ide o osoby a skupiny so vzájomne indiferentnými záujmami. Nevykazujú definičné znaky menšiny.
Vysvetlivka: Maďarská a rusínska národnostná menšina a rómske etnikum nie sú dúhový cluster. Sú homogénnymi menšinami a zjednocujúcimi záujmami, ktoré definuje a označuje Listina, Charta práv a slobôd a Ústava SR.
Podľa Macka, komunitou by mohli byť rybári aj záhradkári. Rybári by sa mohli deliť na „menšiny a komunity“ pstruhárov, kaprárov, sumčiarov. Záhradkári na zeleninárov, ovocinárov a vinárov;
5. Osoby dotknuté trans a intersexualitou vyžadujú osobitné zaobchádzanie. Nie ich zneužívanie pre účely LGBTI loby. Tvoria zanedbateľné promile ľudskej populácie. Jej štruktúru nahlodávajú propagáciou ich spôsobu života.
Manželstvo ani registrované partnerstvo nie je základné ľudské právo.
Ústava SR definuje manželstvo ako zväzok muža a ženy.
Zákon pozná pojem spoločná domácnosť.
Odkaz dúhovým mimovládkam, politickým subjektom (Progresívne Slovensko) a ombudsmanke:
Choďte a trpezlivo to vašim živiteľom (dúhový proletariát novej neomarxistickej ľavice) vysvetľujte. Aj s významom ochranných opatrení proti nákaze Covid-19 a HIV. Na AIDS „potichu“ umrelo viac osôb než Covid-19. Ja trpezlivo píšem a robím robotu za vás.
Anton Macko, Peter Weisenbacher, ani im podobní predáci tretieho (dúhového) „neziskového“ sektora, nie sú  žiadni ľudsko-právni „dobráci a filantropi“. Financuje ich západné zahraničie, už zmapované, slovenská vláda z „nášho“ a sú príjemcami asignačnej dane. To, čo robia, je len ich „živnosť“. Väčšinová spoločnosť ich zhovievavo trpí ich diktatúru. Aj zbabelá vláda. Lebo.
Maďarsku hrozí Čl. 7 Lisabonskej zmluvy, aj pre toto: http://www.blogovisko.sk/orban-diskriminuje-transrodove-osoby.html
EÚ hrozí, že Orbán a „jeho“ Maďarsko sa vzoprie. Tak ako Brexitánia. V EÚ nás bolo 28, už nás je len 27. Dôsledky krízy prehĺbenej Covid-19 sa rétorika Talianska, Španielska a nielen, obracia proti EÚ…
Beata Szydlová Poľsko: „Ak nás prinútite, opustíme EÚ.“ Česko sa „pro európsky“ už len tvári.
Odkaz EÚ: Nedrgajte do V-4, lebo o ňu prídete.
Mnohé osoby LGBTI sa od ich „predákov“ a „ochrancov ich práv“ dištancujú a chránia si svoje súkromie, nepretŕčajú sa a neprovokujú na dúhových prajdoch. Nie sú centrom spoločenského a politického záujmu. Tobôž v dobe ekonomickej, finančnej, klimatickej, migračnej a krízy Covid-19 systému hodnôt (etika, mravnosť, estetika).
Zdrojom tejto nákazy je sociálna filozofia a ideológia neomarxizmu, implementovaná do takzvaných „európskych liberálnych hodnôt“.
Nad EÚ sa vznáša hrozba tretej totality liberálneho fašizmu a post demokracie. Nemá ale pôvod v stredo-pravom spektre (Macko) ale v neomarxistickej ultra liberálnej novej ľavici. Pravica reaguje a odpovedá…
Sama o sebe nie je radikálna ani extrémistická. Takou je nová neomarxistická ultra ľavica. Tá, ona je tou hlavnou príčinou príčinou radikalizácie a extremizácie inak umiernenej a slušnej pravice.
Mali by ste viac spoznávať rozdiely medzi Marxom a Engelsom, Leninom, klasickým marxizmom-leninizmom, Stalinom a súčasným neomarxizmom. A rozdiely a prieniky medzi nacizmom a fašizmom.
Kto tvoril proletariát definovaný Komunistickým manifestom? Kto tvorí proletariát neomarxistov? Pre oba platí: “Proletári všetkých krajín spojte sa!
Pridám “úlohy” (otázky): Kto bol Antonio Gramsci? Čo je Frankfurtská škola? Máte pravdu, nevyučuje sa tam výroba frankfurtských párkov…
Odpovedzte si. Vyberte si. Ostatok je mimo mňa. Iba si tu tak píšem.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickobcan

Mimochodom, k mojim dvom predošlým článkom o základnom nepodmienenom príjme: Je ľavicový alebo pravicový?
Pomôžem s odpoveďou: Je ľudsko-právny. Všeobecný. Sleduje originálne základné ľudské práva.
Do klávesnice mi ho posunula ekonomická a finančná kríza, v spojení s krízou Covid-19.
Také sme tu ešte nemali.

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?