Publikované: 21.02.2019

Zásahy proti islamistom v Nemecku

Nemecko vo veciach migračnej politiky nedbalo na vnútorné aj vonkajšie varovania. Na stole je „objednané menu“ a následky „Welcome to refugees“ Angely Merkel a jej „Zvládneme to“ (Wir können es schaffen!)
A toto môže spôsobiť jeden vodcovský typ a líderka s cenou mieru s nábehom na Nobelovu cenu a držiteľka a Kalergiho ceny v sukni. Vodcovské a líderské aj tím líderské vlastnosti: Vedieť ukecať a stiahnuť pod seba. Je úplne jedno, či to mol Mojžiš, Caesar, Ježiš, Mohamed, Napoleon, Stalin, Hitler alebo v demokracii Trump či Mayová, alebo “v menšom” Matovič…
https://www.google.com/search?ei=VJRuXOmVJeKGk74PwOi50AE&q=angela+merkel+a+cena&oq=angela+merkel+a+cena&gs_l=psy-ab.1.0.35i39.5336.10006..12279…2.0..0.96.191.2……0….1..gws-wiz…….35i304i39.qNoAlqSR1a0
Dnes nemecká polícia kade-tade v Nemecku zasahuje proti islamským (islamistickým) extrémistom.
Ilustračný obrázok iného z mnohých a množiacich sa podobných zásahov (islamisti utekajú zo Sýrie, mnohí sa vracajú domov, do rodného Nemecka):

„Americký prezident vyhlásil, že kalifát teroristickej organizácie v Iraku a Sýrii „pripravený k pádu“ a „nebolo by dobrou alternatívou, keby sme ich museli prepustiť“. Dodal, že USA nechcú sledovať ako títo bojovníci IS prenikajú do Európy, kam sa očakáva, že sa vrátia.“
https://www.aktuality.sk/clanok/668101/trump-britania-by-si-mala-prevziat-bojovnikov-islamskeho-statu/
Ak nie ich poprava na mieste (Sýria) čo je problém dikcie ženevskej konvencie a zákazu trestu smrti OSN, tak len doživotná detencia. Len tú zgerbu preboha nepúšťajte na slobodu na čestné slovo (hurá do “integrácie”)!
Islamizmus je ideológia. Základ politického islamu. Pod krytím základných ľudských, občianskych, politických a náboženských práv.
Predznamenáva islamizáciu zatiaľ len západnej a severozápadnej Európy.
Nemecko si domov vpustilo aj Turkov. Bude problém. Už treba konečne ukončiť prístupové rokovania s Tureckom o členstve v EÚ. Na čo sa čaká? Čo z toho má kvapnúť? Potrebuje Nemecko (nielen) túto robotu navyše? Lebo podľahlo aj vplyvu a moci “ľudsko-právnych” mimovládok?
Platilo a bude platiť: Ak kto vstúpi na územie cudzieho štátu, je povinný správať sa podľa tamojších zákonov, tradícií a zvyklostí…
Robia to civilizovaní a slušne vychovaní Európania v rámci Schengenu.
O tomto sa stále informuje len „šetrne“ (Pravda použila výraz „údajným“). Toto sa ale v prinajmenej a nielen v Nemecku deje takmer denne:
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/502956-nemecka-policia-vykonala-razie-proti-udajnym-islamskym-extremistom/
https://www.cas.sk/clanok/806658/nemecka-policia-prehladava-domy-podozrivych-islamistov-maju-vazne-podozrenie/
Ale tento stav vecí sa musí odraziť v slovenských prezidentských, eurovoľbách aj v parlamentných voľbách 2020!
Môj odkaz občianskemu voličskému elektorátu, prezidentským a europarlamentným volebným kandidátom:
Za seba si na Slovensku neprajem slniečkársky aktivizmus, multikulturalizmus ani forsírovanie údajných otvorených práv “dúhy”.
K migrácii a utečencom: Naši západní partneri si neuvedomujú alebo nevšimli, že Česko ani Slovensko nemalo nikdy a nikde žiadne kolónie. O to viac platí štátna, nie európska, suverénna a zvrchovaná azylová politika.
Neodporúčam anti xenofóbne násilie ani prípadné pseudo eugenické zásahy do štruktúry slovenského národného genofondu. Verte, bude kontraproduktívne. Masovo kontraproduktívne. Ako protesty “za slušné Slovensko”.


Ctím si Ústavu SR a jej preambulu. Neodporúčam otváranie ústavy ako reakciu na údajnú evolúciu spoločnosti.
K otváraniu ústavy: Prezident vymenúva alebo nevymenúva. Toto riešte. Ak mu parlament posunie zvolených kandidátov, riadne vypočutých a preverených, prezident ich už nemá čo lustrovať.
A prajem si kontrasignáciu prezidentských vyznamenaní predsedom vlády. Našlo by sa toho na tvorbu ústavných zákonov viac…

Masová migrácia najmä z afrických krajín nie je prirodzený jav. Je vynútená. Ako následok kolonializmu a drancovania nerastného bohatstva a živej ľudskej sily. Útek pred klimatickými zmenami má tiež korene v kolonializme (chýba voda. Sami to nezvládnu). Pozrite na toto:S paktom o migrácii a utečencoch nás bývalí kolonizátori vodia za nos.

Národné korene národného štátu nemožno zničiť, len vytrhnúť. To chce kruhovú obranu okolo slovenského stromu. Odporúčam ochranu a podporu pôvodných národných hodnôt, a na nich postavených národno-štátnych záujmov.
Som si vedomý a citlivo vnímam rast neistoty a nedôvery vo vládu, parlament, prezidenta a „elitám“ EÚ… (o nápravu sa môžem pokúsiť ako volič a robím to aj ako publicista).
Som slovenský občan, s legálnym podielom na tvorbe charakteru, vnútornej a vonkajšej bezpečnosti štátu. Má niekto niečo proti? Čo k tomu viac dodať?
Poznámka: Už ste prišli na vonkajšie a vnútorné zdroje a príčiny vzniku a vzrastu hlasu takzvaných anti systémových a euro skeptických politických subjektov? Sú aj tu, doma. Na našom Slovensku…
Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?