Publikované: 17.07.2022

Zatiaľ čo nás rozptyľoval BoJo v UK!

Vláda Spojeného kráľovstva v tichosti zverejnila správu potvrdzujúcu, že očkovaní predstavujú 94 % všetkých úmrtí na COVID-19 od apríla, z ktorých 90 % bolo trojitým/štvornásobným bodnutím! Správa, ktorú Spojené kráľovstvo v tichosti zverejnilo Vláda, len niekoľko hodín predtým, ako premiér Boris Johnson oznámil svoju rezignáciu, odhaľuje, že úmrtia na Covid-19 dramaticky vzrástli medzi trojnásobne zaočkovanou populáciou v Anglicku za posledných pár mesiacov, zatiaľ čo medzi neočkovanou populáciou drasticky klesali.

Najnovšie údaje ukazujú, že zaočkovaná populácia v Anglicku predstavovala šokujúcich 94 % všetkých úmrtí na Covid-19 v apríli a máji a 90 % týchto úmrtí patrilo medzi trojnásobne/štvornásobne zaočkovanú populáciu. 7. júla Boris Johnson, predseda vlády Spojeného kráľovstva, oznámil, že rezignuje. Odvtedy mainstreamové médiá v Spojenom kráľovstve odvádzajú pozornosť verejnosti 24/7 správami o tomto oznámení a špekuláciami o tom, kto by ho mohol nahradiť.

V takýchto chvíľach by ste mali sledovať, aké zlé správy sa potichu zverejňujú v pozadí v nádeji, že sa im nedostane veľkej pozornosti, a tak sa stáva, že niekoľko hodín predtým, ako Boris oznámil svoju rezignáciu, zverejnila jeho vláda nové údaje, dokazuje, že veci boli pre zaočkovanú populáciu v Anglicku za posledných pár mesiacov hrozné.

V marci 2022 Britská agentúra pre zdravotnú bezpečnosť oznámila, že od 1. apríla 2022 už nebude zverejňovať stav očkovania prípadov Covid-19, hospitalizácií a úmrtí v Anglicku. V tom čase UKHSA tvrdila, že to bolo preto, že vláda Spojeného kráľovstva ukončila bezplatné univerzálne testovanie na Covid-19, a preto to ovplyvnilo ich „schopnosť dôkladne monitorovať prípady Covid-19 podľa stavu očkovania“. Toto však bola lož!

Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva mesiace hľadala výhovorku, aby prestala zverejňovať údaje, pretože jasne ukázala, že zaočkovaná populácia trpí obrovským poškodením imunitného systému, pričom počet prípadov, hospitalizácií a úmrtnosti na 100 000 je najvyšší medzi plne zaočkovanou populáciou!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?