Publikované: 22.11.2022

Zaujalo ma toto

Starostlivo, ak už pre mnohých nie je neskoro, rozmyslite si, kým budete súhlasiť s niektorou z týchto nadchádzajúcich génových „terapií“, teda vakcináciou, či už ide o posilňovače kovid (posilňovacie dávky) alebo iné „vakcíny“. Najmä mRNA vakcíny. Nie sú to vakcíny. Nesprávajú sa ako vakcíny. Napokon kovid sa nespráva ako vírus, ako správanie vírusov poznáme. Pôvod kovidu je nejasný.

https://www.facebook.com/dalibor.valkovsky/videos/444032067804188?idorvanity=2182554301894995

Vývoj vakcín sú technológie prenosu génov, ktoré menia našu DNA. Sú súčasťou transhumanistickej agendy, štvrtej priemyselnej revolúcie, a pamätajte, že transhumanizmus je eugenická agenda. Rovnaká agenda, len nové nástroje. Osobne a priamo o tom Klaus Schwab na World economic forum Genéve máj 2022 a G-20 (B-20) Bali. Sorry, toto zo záznamu do slovenčiny preložiť ani prerozprávať neviem: 
https://www.youtube.com/watch?v=w-d3jFIGxdQ&t=4153s

Tiež nevieme, aké je právne postavenie ľudí, ktorých genetika bola zmenená RNA, teraz alebo v budúcnosti, pretože to ešte nie je vyjasnené. Ak ste sa nechali vakcinovať ktoroukoľvek vakcínou, ste majetkom farmaceutickej firmy, ktorá je držiteľom autorského práva? Áno či nie, neviem (preložiteľné cez prekladače):
Sylaby Supreme Court of the United states október 2012 (pozor! Súbor je virálne a malware čistý!): 
https://www.supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf

Aj ďalšie experimentálne, skúšobné a overovacie testy budú v podstate vykonávané na bežnej populácii, ako tomu bolo v prípade očkovania proti kovidu. Pod krytím „dobrovoľnosti“ podpisom „dobre informovaného súhlasu“ (Rezolúcia Rady Európy č. 2631).Výsledky takýchto experimentov sú pomerne predvídateľné. Ľudia budú vážne poškodení na zdraví a mnoho z nich, než táto veda dospeje k naprojektovanému „úspechu“ zomrie. Údaje o smrtnosti na kovid a následky vakcinácie sú utajované. Osoby zverejňujúce tieto údaje sú ako antivaxeri, hoaxeri a konšpirátori, ostrakizované. Pod vlajkou humanizmu, eugenizácie ľudstva a transhumanizmu.

Na ľudstve je páchaný antihumánny zločin. Mimochodom, Matovič „testovacou“ bombou zabíjal.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Čerpané zo zdroja: https://cz24.news/dr-mercola-whitney-webb-je-vase-telo-majetkem-globalistu-myslite-ze-je-to-absurdnost-americka-novinarka-vypravi-o-bestialnich-nehumannich-planech-globalnich-radoby-el/

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?