Publikované: 17.01.2013

Žeby predsa len to bola bábka?

Možno nečítam tie správne denníky a správne weby, ale článkov, ktoré sa o prezidentovi Slovenska nevyjadrujú  tak, ako by si to predstavoval pán Fico, teda s úctou, je toľko, že len skopírované názvy týchto článkov by isto stačili na jeden blog. Smutné.

Bohužiaľ, tých blogov ešte bude a včerajšie nevystúpenie Ivana Gašparoviča v NR SR isto na pokoji nepridá a len vyprovokuje k ďalším článkom. Ono je to ale tak, že aj keby vystúpil, tých článkov by nebolo o nič menej, skôr naopak.

Humoristi by mali o robotu na týždeň postarané a zrejme by ani všetky perly ducha nespracovali. Blogeri by zase čerpali z bezodnej studnice excelentných myšlienok vyslovených na mieste vyhradenom pre mozgovú elitu slovenskej a inej multi-kulti pospolitosti žijúcej v podtatranskej zemi.

Musím napísať, potešilo ma, keď som sa z nejakého zdroja dozvedel, že všetky klebety a ohováračky pán Gašparovič „vysvetlí a vyvráti“ v stredu, t.j. 16.1.2013 na schôdzi NR SR. Konečne navždy sekundovým lepidlom zalepí ústa a perá všetkých nepriateľov ISTÔT a prezidentskej kancelárie a nastolí pokoj a Ficom (ja so spolužiakmi vychádzam skvele a so spolubývajúcimi spolužiakmi ešte lepšie) vytúžený zmier.

Moje nadšenie ale hneď schladila správa, že pán Gašparovič nevystúpi, lebo prečo by aj mal! Nepotrebuje to. Nepotrebuje vysvetľovať nevymenovanie a zrejme nepotrebuje ani iné veci vysvetľovať, že kde kedy s kým a tak. Keby sa niekto pýtal.

Žeby si to pán sám rozmyslel?

Skôr si myslím, že Gašparovičovo rečnenie nepotrebuje jeho suita. Správa, že Gašparovič vystúpi v NR SR zrejme vyvolala v jeho okolí stav najvyššej pohotovosti a horúčkovité rozmýšľanie, ako napraviť svetlý poryv mysle.

 Veď predstavte si, že by pred tou svorkou nepriateľov štátu niečo nevhodné zaperlil. Priatelia štátu, ktorí stoja za ním (dnes najbezpečnejšie miesto) by tam zrejme nesedeli. Ťažko by zastierali dusivý smiech :-) a vzápätí zdesenie. Predsa len to nie sú analfabeti, aj keď …

Minule som písal, že bábka z papundekla a ťahajúci trubač by zrejme spravili pre Slovensko rovnakú službu s oveľa menšími výdavkami. Dnes sa zamýšľam, či pán naozaj nie je len bábkou v rukách budovateľov ISTÔT a trubač  myšlienok, ak pán nehovorí sám, dobre plateným hromozvodom. Či pán nie je len bábkou, ktorú v príhodný čas odložia na plebsom platenú policu a prevezmú právomoci po vyhlásení, že pán …

A že by začal na polici súvisle rozprávať? Kto by mu len po tých nespočetných srandičkách už veril, všakže? :-)

  • SlabéVýborné (+56 skóre, 60 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Osobne sa stotožňujem s nádorom, pardon – názorom Roberta Fica z júla 1998 Vyhlásil, že SDĽ do koalície s HZDS Mečiara a Gašparoviča nepôjde Mečiar i Gašparovič sa totiž totálne zdiskretizovali a nemali by zastávať žiadne politické funkcie

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?