Publikované: 13.02.2014

Zotrieť Kotlebu!!!

A to čo najskôr! Čo na tom, že takmer denne pribúdajú prípady v ktorých neprispôsobiví Rómovia pre pár eur takmer denne prepadávajú bezbranných dôchodcov, veď tých, ktorí to majú zmeniť neprepadávajú, takže nič sa nedeje, no nie?!

Marian Kotleba je vraj príčinou rastúceho strachu medzi Rómami.

Marian Kotleba je vraj príčinou rastúceho strachu medzi Rómami.

Trochu som sa zamyslel nad tým ako rozmýšľajú politici, ktorým Kotleba leží v žalúdku?

Mne to vychádza tak, že tou najpravdepodobnejšou verziou je, že politici uvažujú takto: Ak Kotlebu neumlčíme my, tak občania umlčia nás! (Mýlim sa ak poviem, že takto uvažuje väčšina terajších politikov?).

Občania sa čoraz viac dožadujú poriadku, spravodlivosti, aby zákon platil rovnako pre všetkých – bez výnimky, aby sa už prestali brať ohľady na takých ľudí, ktorým naše zákony príliš nevoňajú a ktorí sa neustále oháňajú svojimi národnými zvykmi!!!

Čo iné ak nie to, si má myslieť slušný občan aj pri čítaní tohto článku?: http://www.topky.sk/cl/11/1377724/Reportaz-o-Slovensku–Kotlebovi-a-Romoch–Podla-zahranicnych-novinarov-vladne-medzi-Romami-strach-   – v ktorom je reportáž o Slovensku, Kotlebovi a Rómoch a podľa zahraničných novinárov vraj medzi Rómami vládne strach….. spravodajská agentúra AFP sa zamerala na život Rómov v Banskobystrickom kraji hneď po tom, čo sa do čela regiónu dostal nacionalista Marian Kotleba. (Avšak vôbec si už nedala tú námahu, aby ukázala, že ho tu nevykresľuje iba v negatívnom svetle). A tak sa Slovensko znovu dostalo do centra pozornosti zahraničných médií….agentúra AFP dala priestor na vyjadrenie Rómom bývajúcim v regióne, županovi Marianovi Kotlebovi, aby zhodnotili, ako sa s odstupom času situácia vyvinula. V článku sa hneď v úvode píše: „Päť malých rómskych chlapcov zdoláva februárový chlad iba v tričkách a kope si loptu pred schátranou budovou v Brezne, (stredné Slovensko), zatiaľ čo sa rodičia na nich ustarostene dívajú”.

A aby to na city čitateľov riadne zabralo, tak k tomu pridali aj toto: „Dáša Bučeková, 40-ročná matka dvoch detí, má problémy so spánkom, pretože máme strach, že Marian Kotleba (ultra nacionalista známy protirómskou kritikou, bol zvolený za župana ospalého regiónu Banská Bystrica pred dvomi mesiacmi) príde a vykopne nás z našich domov. Volá nás parazitmi žijúcimi z podpory, ale ja by som rada pracovala, keby mi prácu ponúkol.”

Agentúra nezabudla ani na taký detail v ktorom spomenula citát Bučekovej, „ktorá nemá doma tečúcu vodu a zdieľa jednu spálňu s manželom a deťmi.“  

A kydanie krásne napreduje: vraj ťažké ekonomické časy vyvolali nárast krajne pravicového extrémizmu v Európe a Slovensko ako člen eurozóny nie je výnimkou….mnoho Rómov na Slovensku „žije v úplnej chudobe bez elektriny, kanalizácie a tečúcej vody, a to väčšinou na juhu a východe krajiny, kde sú nízke platy a každý štvrtý občan je nezamestnaný.“…. ale aby agentúra napísala aj to, že nielen Rómovia nemajú zamestnanie, kanalizácie a tečúcu vodu, že k takým patrí aj mnoho majoritných občanov, tak toto už akosi vidieť nechcú! A je zvláštne aj to, že nechcú vidieť ani to, že Rómovia o ktorých je reč nepracujú, vláda im dáva výhody a domy, no na strane druhej – nerómovia otročia za nízke platy a nedostanú nič zadarmo!

P.S.

Politici a kompetentné úrady – zobuďte sa už a začnite konečne robiť to, čo od vás spoločnosť očakáva, lebo ak to budete naďalej odkladať, tak sa to vymstí nielen vám, ale nám všetkým, čiže celému Slovensku!!! (Zatiaľ tá vaša nečinnosť nahráva len tomu, že si o vás nemôžeme myslieť nič iné ako to, že vám takýto stav veľmi dobre vyhovuje, aby ste pekne v tichosti mohli naďalej ryžovať, kým je ešte čo a hlavne z čoho.)

 • SlabéVýborné (+9 skóre, 13 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Nie zotrieť, ale VOLIŤ Kotlebu, resp.jeho stranu !!!!

  1. Ladislav Serenča

   Fugo, ľutujem, že ste si ten nadpis takto vysvetlili, totiž napísal som to v tom duchu, že takto uvažujú tí, ktorých v blogu kritizujem. Ladislav Serenča

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?