Publikované: 16.01.2022

Bratislavský protest proti „obrannej“ dohode s USA

A k slobode a nezávislosti „verejnoprávnej“ STV, ostatných televízií (spravodajská TA3) a novín (tlač, web).
Z večerných televíznych správ v sobotu 15.1 (k protestu): Na televíznu správu „verejnoprávnej“ STV o proteste proti Zmluve s USA zabudnite. TA3 dala len článok; akože „informovala“ (kto na webe navštevuje TA3?):
https://www.ta3.com/clanok/224411/foto-v-bratislave-sa-konal-protest-proti-obrannej-dohode-s-usa-pred-americkou-ambasadou-sa-zisli-stovky-ludi
TA3 v obrazovom spravodajstve opakovane informuje o proteste proti ťažbe uhlia v poľskej bani Turów; o bratislavskom proteste proti Zmluve s USA ani necekla. Maximálny objem priestoru venuje srbskému nešťastníkovi v Autrálii tenistovi Djokovičovi (taká fajn bulvárna pseudo ľudsko-právna téma, odvádzajúca pozornosť rozhorčených do “zlej” ďalekej Austrálie; niekto si tým niečo dokazuje…).
STV: NULA. TV JOJ (pár desiatok ľudí; zvyčajné hry s číslami) a Markíza: Dve mínusové dezinformačné NULY. Printové (tlačené) médiá (články číta menej ľudí, mám približný prehľad o čitateľských preferenciách v stánkovom predaji); prehľad webov k momentu editácie tohto článku:
https://www.cas.sk/clanok/2630927/protest-pred-budovou-americkej-ambasady-dohoda-s-usa-vyhnala-do-ulic-stovky-slovakov/
https://www.topky.sk/cl/10/2246197/PROTEST-proti-obrannej-dohode-s-USA–Stovky-ludi-na-namesti–Dav-burcovali-Uhrik–Marcek-aj-Harabin
https://dennikn.sk/minuta/2681506/
https://www.teraz.sk/spravy/stovky-ludi-protestovali-v-centre-brat/604717-clanok.html
https://www.aktuality.sk/clanok/71cmf68/stovky-ludi-protestovali-v-centre-mesta-proti-dohode-s-usa/
https://www.hlavnespravy.sk/nazivo-v-bratislave-sa-zacinaju-protestne-zhromazdenia-proti-vojenskej-zmluve-dca/

JUDr. Harabin sa k vystúpeniu nechal „uprosiť“ (vláda a mainstreamové médiá, Harabina boja sa ako čerta): „Vojnoví štváči Naď a Korčok nesporne budú odsúdení za vlastizradu za okupačnú vojenskú zmluvu Slovenska s USA namierenú proti Rusku.“ https://www.youtube.com/watch?v=LJF9PJD0nDs Poznámka k Harabinovi: Vie, má vzdelanie, vyzná sa a rozumie, vie veci artikulovať, má úžasnú justičnú prax, aj istú politickú skúsebnosť, ibaže nie je osobnostne spôsobilý pre stabilný a silný politický subjekt a spájanie; kope smerom od seba na všetky strany. Ostane sám. Ale Slovensko ho potrebuje v parlamente, nie na námestiach…
Slobodný vysielač supluje “verejnoprávnu“ RTVS aj spravodajskú TA3: https://slobodnyvysielac.sk/clanky/nazivo-yankee-go-home-pred-velvyslanectvom-usa-protestovalo-tisic-obcanov-hlasne-odmietajucich-nevyhodnu-vojensku-zmluvu-dca/
Prečo je ambasáda našich blízkych spojencov USA a ochrancov oplotená? Z čoho a koho má strach medzi svojimi milovanými? Prečo nie je oplotené Veľvyslanectvo Ruskej federácie? https://www.youtube.com/watch?v=x7b4mE1C6UQ&t=3s
Dohoda s USA je nad a mimo rámec Zmluvy o NATO. Jej zmyslom je posunutie sa USA v rámci a mimo NATO čo najbližšie k územiu RF.
Ak si kto myslí, že dohoda má chrániť Slovensko posilnením dvoch letísk (Sliač a Kuchyňa/Malacky) on „svou hospodu na omylné roli má“.
Ak USA zaútočia na Rusko z územia Slovenska raketami krátkeho a stredného doletu hypoteticky v otvorenej možnosti s jadrovými hlavicami, ozbrojené sily RF v každom prípade zareaguje odvetným úderom. Zmluva-nezmluva, Rusko už robí proti opatrenia.
V prípade horúceho vojenského konfliktu prestanú platiť všetky dnes platné dohody o zbraniach a zbraňových systémoch na území Európy a EÚ. Obsahy skladov vojenského materiálu na oboch letiskách budú aj pre „hlavnú veliteľku armády SR“ Čaputovú utajené. Na územie chránené USA a Zmluvou nemusí mať prístup ani minister „obrany“ (hlavný “odborník” na Zmluvu so svojím prvým námestkom) Jaroslav Naď.
Zmyslom NATO a aktivít USA (najsilnejší akcionári de facto majitelia NATO akože s.r.o) nie je obrana oproti Rusku ale „konečné riešenie“ existencie Ruska, čo znamená len a výlučne dlhodobý úmysel USA: definitívne zničenie Ruska.
Toto sa udeje za cenu zničenia územia Európy v dobrej viere USA, že Rusi budú v prvej fáze konfliktu zadržaní a USA na pár chvíľ chránené… nie, tak to fungovať nebude.
Podpis a ratifikácia Zmluvy je pre Slovensko ale aj USA rozsudok smrti. Ak by malo byť Rusko zničené, má záložné konečné riešenie pre USA a ostatný nepriateľský svet: Systém „Mŕtva ruka“ (samočinné naprogramované odpálenie jadrových rakiet s vopred určenou trajektóriou a vektormi).
Putin vyhlásil: “Ak nebudeme existovať my, nebude existovať svet“.
Ústavný právnik Ján Drgonec: Dohoda s USA je vlastizrada. Aktivity tejto vlády sú sériou zneužití právomocí verejného činiteľa. Minister Naď je úbohý šašo (aj s Kočokom): https://www.youtube.com/watch?v=HL1eTzdkqSA
Rade pre vysielanie a retransmisiu: Vami kontrolované audiovizuálne médiá si pod vaším “dohľadom” robia čo chcú, mimo pravidiel daných Ústavou v časti slobodný prístup k informáciám. Rada pre vysielanie a retransmisiu sa podieľa na deformácii otvorenej demokracie na Slovensku. Svoj názor zmením ak RVR vykoná primerané a zákonu o RVR zodpovedajúce a účinné opatrenia. Vzdám Rade svoj hold aj touto cestou. Na vedomie RVR k svojmu druhému podnetu: http://www.blogovisko.sk/tlacove-ficovky-a-ta3.html

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Dajte si dnes ako prílohu k nedeľnému obedu politické debaty na TA3, STV a Markíze; mimochodom, majú „úžasných“ a kvalifikovaných vždy „pripravených“ redaktorov a moderátorov… bude vám “lepšie” chutiť.

K priebehu relácie O päť minút 12: Dôrazne protestujem proti tomu, aby redaktor STV moderoval duel Fico-Korčok nepripravený a bol ako štatutárny moderátor (zásada nestrannosti a neutrality!) stranou sporu blízo Korčokovi a spol. na strane vládou schválenej Zmluvy s USA!
Poznámka: Ak dôjde k sporu SR-USA o zmluve, USA za stôl posadia takých právnikov, ktorí slovenskú stranu roznesú na kopytách..!

  • SlabéVýborné (0 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?