Publikované: 07.01.2020

Islam verzus kresťanstvo, sloboda a demokracia

Mestský súd v Prahe rozhoduje o vine bývalého pražského imáma a dvoch osôb z organizovania islamistického terorizmu, spolčením v skupine.

Osoby boli obžalované z účasti na teroristickej skupine a z financovania terorizmu. Jedna osoba má účasť na teroristickej skupine vo forme pomoci, “objasňuje prokurátor Marek Bodliak. Shehadeh podľa obžaloby pomohol svojmu bratovi Omarovi a švagrinej Fatime, skôr Kristíne, dostať sa do Sýrie medzi teroristov z organizácie An-Nusrá, ktorej navyše z Česka posielal peniaze. Všetkým trom aktérom hrozí až pätnásť rokov za mrežami.
„Lidé mají právo na to, aby se k nim dostala šaría a Alláhovo právo je, aby šaría byla aplikovaná všude. Když ne po dobrém, tak po zlém.“ Sámer Shehadeh, hlavný obžalovaný.
Toto tvrdenie je v opore o tvrdenie islamu, že „všetci ľudia sa rodia ako moslimovia“.
Sámer Shehadeh sa bude na súde spovedať tiež z financovania teroristov z Frontu An-Nusrá, ktorým poslal v prepočte pol milióna korún. Peniaze vybral medzi českými a slovenskými moslimami, ktorým zamlčal, že prispievajú na ošetrenie džihádistov.
„Teď mi došlo, že já jsem mudžáhid v džihádu. To je fakt nádherné.“ Fatima Hudková, spoluobžalovaná.
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3022652-sariu-po-dobrem-i-po-zlem-byvaly-imam-stane-pred-soudem-kvuli-terorismu
Pravé kresťanstvo nepripúšťa mučeníctvo v mene kresťanského Boha. Islam ho schvaľuje a podporuje islamskú lož a lesť na dosiahnutie účelu islamizácie (takía, tavría, kitman a muruna).
Tajné služby Shehadeha začali sledovať kvôli obavám z radikalizácie už pred rokmi. Upozornil na seba napríklad nahrávkou z augusta 2016, na ktorej vyzýval českých moslimov, aby sa nezúčastňovali na spoločných bohoslužbách s kresťanmi a aby sa novozélandských útokoch vyzbrojovali. Moslimovia obe jeho výzvy formálne odmietli. A reálne? Do hláv im nevidno. Vývoj vecí v Iráne, Iraku a Levante ukáže…
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Osobitne písať nebudem, ale: Slovensko (predseda vlády Pellegrini) ale aj Česko, váhajú so stiahnutím svojich vojakov z misie NATO v Iraku. Nemecko neváha a svojich začína sťahovať; na názor NATO sa nepýta. NAČO?
Čo dobré pre svetový mier prinášajú USA a NATO? Čo má mať spoločné EÚ s arabským svetom, islamom a mentalitou arabského etnika? USA ale vraždou iránskeho generála hrubo porušili medzinárodné právo. Mali by nasledovať sankcie EÚ. také, ako proti Rusku (Krym). EÚ ale nemá gule, len dva metre.
Mimochodom, vzájomné ušliapavanie sa je príznačné pre islamké akcie (4o mŕtvych) na rozlúčke so generálom.
Čo dobré pozerá z toho ksichtu a očí? Len zákerné zlo. Zajatí islamisti by mali dostať doživotie v detencii. Bez pozitívnej penitenciárnej a resocializačnej prognózy.
Kto tak trvá na tom, že by nemali byť namieste likvidovaní? V mene čích ľudských práv? Hra na čo?
Krutosť a sdadistická brurtalita metód islamistov presahuje plynový holocausť a židovskú šoa.
Pozná milosrdenstvo pre nevercov a odpadlíkov islam? Kde niet milosrdenstva islamu, nahradíme ho láskou a milosrdenstvom kresťanského Boha? Lebo: “Nezabiješ”?
Ľudsko-právni farizeji a saduceji. Kresťanstvo odmietli a hrajú sa na milosrdných. A kážu o láske a tolerancii k islamu. A pokojne nechávajú vraždiť mierumilovných kresťanov.
Ľudsko-právny aktivizmus liberálov je zjavne orientovaný proti kresťanstvu a chráni islam v Európe. Stíhaný je antisemitizmus, islamofóbia, kresťanofóbia je legálna. Môže a vie to niekto vyvrátiť?
Kto to celé riadi?…
Zmena, poludňajšie správy TA3 7.1.: Slovensko z Iraku dočasne stiahlo svojich vojakov do Kuvajtu.
Dôvod: Ochrana zdravia a životov slovenských občanov a otcov slovenských rodín.

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?