Publikované: 16.11.2014

Fico – odstúp!

Nie nadarmo sa vraví: komu niet rady, tomu niet ani pomoci…. 13.11.2014 som pána Fica varoval týmto blogom: http://www.blogovisko.sk/pan-fico-bezplatne-cestovanie-vlakmi-dochodcov-urcite-nespasi.html „Pokiaľ Vám to nedošlo už pri prezidentských voľbách, že nie ste občanmi až tak obľúbený ako sa nazdávate, tak ste mali možnosť presvedčiť sa o tom teraz, po tom trojdňovom rokovaní v parlamente, že to už s Vami a Vašou stranou ide poriadne dolu vodou. (Dovolím si typovať, že aj komunálne voľby pre Vašu stranu dopadnú fiaskom, lebo občania nie sú ovce, aby nevedeli kde je pravda).“

Opozicia-17--november-Bratislava-SNP

Opozicia-17–november-Bratislava-SNP

Moja predpoveď sa naplnila, ale tvrdohlavý Fico vyhlasuje komunálne voľby za debakel pravice, napriek tomu, že voliči väčšinou volili nezávislých kandidátov.

Pán premiér sa znovu “perfektne vyznamenal” a pochválil Pašku, že odstupuje z funkcie predsedu NR SR. (Z premiérovej strany je to veľké pokrytectvo a výsmech do tváre všetkým voličom SMERu). Normálny a prezieravý politik by Pašku odvolal už počas toho nedávneho „trojdňového európskeho rekordu“ – na ktorom opoziční poslanci NR žiadali Pašku odvolať!

Ako bežný občan to vidím tak, že najskôr aj pán premiér má toho tiež poriadne na rováši a týmto ťahom len chce stlmiť odvolávanie jeho samého z postu premiéra.

Slovensko po 25 rokoch (14.11.2014) zažilo najväčšiu demonštráciu od kauzy Gorila: Tisíce ľudí obsadili SNP!

Odvolávanie-Pašku-protesty-v-Bratislave

Odvolávanie-Pašku-protesty-v-Bratislave

V Bratislave na námestí SNP sa zišlo viac ako 2 000 ľudí protestujúcich za odvolanie Pavla Pašku a proti korupcii vo vláde. Podnetom k tomu protestu bol nákup predraženého CT prístroja v Piešťanoch.

V Novembri 89 Česi a Slováci bojovali za slobodu a demokraciu, ale urobili jednu veľkú  chybu, že sa nevysporiadali s komunistami a eštebákmi, ktorí si to najviac zaslúžili. Tým, že sme si s nimi nechceli špiniť ruky (aby sme im dokázali, že nie sme ako oni), tak tieto chyby umožnili zbohatnúť niektorým skupinám ľudí, ktoré sa neštítia zarábať ešte aj na zdraví chorých občanov.

Slušným Slovákom nezostáva už nič iné iba sa zamyslieť nad tým, čo nám zapredanci EÚ zabezpečili?! A je toho naozaj požehnane: červenomodrí eurohujeri nám sľubovali ešte aj modré z neba, keď nás lákali do EÚ.

A ako to dopadlo: PREDALI NÁS V EUROPARLAMENTE a urobili z nás otrokov západných korporácii a bankstrov. Zadlžili nás cez euroval. A aby toho nebolo málo, tak od 1 mája nám predali ešte aj pôdu pod nohami a systematický nás pripravujú aj o vodu.

Takže kam to Bruseláci dotiahli?! 600 000 nezamestnaných a min. 30 000 bezdomovcov, 500 000 Slovákov (väčšinou mladých) utieklo na západ, aby „vytierali zadky“ rakúskym dôchodcom a 1 200 000 ľudí žije na hranici chudoby. Voda zdražela na 80 násobok ceny v porovnaní s rokom 1989 – plyn a elektrina zdraželi na 15 násobok. Stavia sa iba polovica bytov a zdraželi 50 násobne. Uhlie a drevo takisto zdraželo na 15 násobok, cestovné zdraželo na 32 násobok, mnohé lieky boli zdražené na 100 násobok, neobrába sa 7 miliárd m2 poľnohospodárskej pôdy, masmédiá nepretržite klamali (a klamú) a manipulujú s verejnou mienkou. Vybilo sa 2 milióny kusov hovädzieho dobytka a trávu nemá kto žrať. Špičková zdravotná starostlivosť je už takmer len pre bohatých, v priemere každý rok sa rodí o 50 000 detí menej a na miesto nich k nám prichádzajú imigranti z Rumunska, Ukrajiny, Vietnamu …., kriminalita vzrástla o 300%, počet vrážd a samovrážd stúpol o 100%. Ročne je milión exekúcií na občanov. Národné podniky sa odovzdali za náustky zahraničným vlastníkom aby si 500 miliardové výnosy zo zisku odvážali mimo náš štát. Schopní a inteligentní ľudia odchádzali a odchádzajú do cudziny lebo tu ich nevie nikto zamestnať. Nehorázne narastá byrokracia a pribudlo min. 50 000 štátnych úradníkov. Máme rovnaké ceny ako v Nemecku, ale tretinové platy! Ukradli nám vodárne, plynárne, energetiku, bane, cementárne, tehelne, oceliarne, banky, obchody a tisíce ďalších podnikov. Postarali sa o to aby tu bola diskriminácia väčšia než tu bola za komunistov, aby mal človek strach vyjsť sám večer na ulicu a aby sa veľa ľudí bálo každého ďalšieho dňa. Aby si brali advokáta zo strachu, že ich niekto pripraví o majetok, aby tu bolo desaťtisíce narkomanov, prostitútok, gamblerov na hracích automatoch, aby tu vládla bezohľadnosť, pokrytectvo, a aby víťazila lož a nenávisť. Aby sa na území Slovenska chovalo viac cigánskych parazitov na EÚ a tá aby nás zapredanými médiami poučovala o tom akí sme rasisti a extrémisti.

Prínosom novembra ’89 je akurát pocit slobody, že môžeme ísť do sveta – kam chceme, samozrejme ak nám to vrecko dovolí, že môžeme hovoriť, čo chceme, že sa môžeme úprimne tešiť s inými, ale druhou stránkou slobody je zodpovednosť. Za posledných 25 rokov žiaľ, naša spoločnosť prevažne využíva len tú prvú stránku slobody. Najsmutnejšie je, že mnohí z nás (hlavne politici) sa nenaučili brať zodpovednosť za to, čo robia! Vedie ich k tomu aj spoločenská atmosféra. Ľudia, ktorým sa dokáže klamstvo alebo korupcia, pokračujú v svojej kariére a poniektorí z nich idú ešte na vyššie posty ako pred aférami za ktoré mali isť rovno za mreže.

PS.

Žiaľbohu, pritrafili sa aj takí, ktorí boli hanbou revolúcie, tá bola pre nich len príležitosťou, ako čo najskôr vyletieť hore!

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?