Publikované: 23.10.2012

Neplaťte SOZE, plaťte nám! Píše Mikuláš Černák z basy

Exkluzívne sa našej rubrike Postavené Na Hlavu? dostal do rúk list od Mikuláša Černáka, ktorý vám tu ponúkame:
Je to už pekných pár rôčkov, čo pobývam v nápravno-výchovnom zariadení. Za ten čas som tu nestretol žiadnych svojich parťákov z politiky, ani ich sponzorov, ale to len tak na okraj. Zato však niekto prebral náš podnikateľský zámer a robí ho profesionálne. To my sme boli, priznávam, amatéri. Robili sme to tak hrrr, že “zaplať lebo ti rozmlátime krám”. A ako sa ukazuje, keby sme tomu dali oficiálny šat a podmázli nejakého ministra, aby na to spravil lajstro, tak sme mohli byť ešte tu.
Oni rozšírili aj rozsah podnikania na pohreby, detské spevokoly, domovy dôchodcov, stužkové, na to náš obmedzený malo-mafiánsky mozog nestačil, toto skúsiť vypalovať. Títo to rozbehli na inej úrovni.
Keďže som však muž činu, prejdem rovno k veci. Opäť otváram podnikanie, tentoraz oficiózo, budem to robiť po ich vzore, cez fúzkatého bieleho koňa, všetko čistá ruka, žiadne strachy. S príslušným ministrom, mojím kolegom z “predošlého zamestnania” sme už tiež dohodnutí, bude zákon o povinnej platbe za právo na zabávu, dýchanie, alebo na život, čokoľvek. Formuláciu dotiahne naša PR agentúra. Voláme sa teraz (občianske) Združenie za Ochranu Obyvateľstva, ZOO, že vraj tak netreba ani platiť takzvané dane výpalníkom zo združenia “vláda”.
Našich inšpektorov, na rozdiel od SOZáckych spoznáte ľahko, už máme nejaké to meno, tak naša firemná identita sa nezmenila. Chlapci majú Golfy s tmavými sklami, výrazné muskulatúrne postavy, hrubé krky, holé hlavy. Žiadny “falešní vrchní” nehrozí, viete komu platiť.
Kasírujeme už aj my stužkové, nech sa mladí učia, že právo na život nie je len tak, že za všetko sa platí. Teraz, alebo nikdy. Zbavíme Vás aj konkurencie, Repčíkovi sme už poslali konskú hlavu priamo do spálne, nech zmäkne. Pre ich zamestnancov máme pripravený betón na zaliatie. Ale že nám ukázali správnu cestu a patrí im vďaka, bude to rýchle a bezbolestné.
Takže, chystajte 15 evri za stužkové, pohreby, stovky za detské spevokoly, naši inšpektori sú už na ceste k Vám!

S pozdravom svetu mier a nám peniaze!

Váš verný ochranca Miki

List bol upravený PR agentúrou.

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o serióznu správu, odporúčame čítať tento blog: SOZA, stužková a naozajstná dospelosť
Ak sa vám nebude pozdávať ani ten, musíte sa s tým vyrovnať.

  • SlabéVýborné (+21 skóre, 23 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Zaujimave, ze Repcik sa otvorene hlasa k liberalizmu. Bude to prvy lieberal, ktoreho sulikovci hodia cez palubu.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?