Publikované: 23.02.2014

Škrtel, Ty okrem futbalovej lopty nič iné nepoznáš….

….takže tá mladosť a pochabosť je ti odpustená. Ak by si Ficovu politiku aspoň trochu sledoval, tak takú hlúposť by si nikdy nespravil a určite by si sa takto verejne nezosmiešnil. A Ficovu kandidatúru na prezidenta by si týmto svojim videom Link: http://www.fico2014.sk/m-skrtel najskôr nikdy nepodporil.

Nedá sa však vylúčiť, že túto hru si prijal preto, že (v prípade ak Fico tie voľby vyhrá a stane sa prezidentom) Fico ti za túto službu – s najväčšou pravdepodobnosťou – prisľúbil nejaký dobrý flek v štátnej správe, alebo si zato dostal pekný balík peňazí. (Totiž neverím, že si to spravil z presvedčenia, že on si to zaslúži preto lebo podporil mladých športovcov tým, že uvoľnil milióny na výstavbu a obnovu futbalových štadiónov).

Ak by túto oblasť Fico podporil vlastnými peniazmi, tak by som si ho začal vážiť aj ja, ale nemyslím si, že pre Slovensko je toto najdôležitejšou vecou (pripúšťam, že podporiť túto oblasť je potrebné, ale od pána Fica by som skôr očakával aby na podporu futbalu a výstavbu futbalových štadiónov získaval sponzorov a zo štátnej pokladne je potrebné v dnešnej dobe skôr podporovať školstvo, zdravotníctvo, poľnohospodárstvo a mnoho ďalších odvetví, ktoré už pomaly zanikajú a dostávajú sa do červených čísel. A v neposlednom rade je aj vysoká nezamestnanosť na Slovensku. Takže toto sú priority, ktorými by sa premiér Fico mal vážne zaoberať….., (a ak ma pamäť neklame, tak tieto body mala strana SMER – SD pred poslednými parlamentnými voľbami vo svojom programe).

  • SlabéVýborné (+9 skóre, 9 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?