Publikované: 10.10.2013

Tajomstvo Slovenska 2013

 

Menšina na Slovensku potrebuje do krčiem rozohneného vodcu (atavizmus sovieticus), ktorý jej lenivosť a posratosť prehluší . Čo na tom, že vedie krajinu veľmi zlým Smerom, zneužíva moc a  betónuje sa. Keď sa v médiach každý deň predpotopne straší, opája alebo sa chrlia slovné „hnačky“, vodco-voliči majú blažený pocit, že sú väčšina a že im patrí svet.

ALE  to je  klam, väčšina Slovenska je celkom iná … je to 70 percent obyvateľov, čo nevolilo vodcu a už zakrátko našu krajinu zmení. Táto väčšina (naša mládež a snaživí, tvoriví a životaschopní občania 21. storočia) sú najmä rôznorodí pravičiari (hlasnejšia časť) a  nevoliči (tichšia časť, čo škrípe zubami a je im z politiky na grc).

Oni nikdy nebudú ohniví ako soc-vodca. Vedia totiž, že:

  • priblblé slogany realitu 2013 nevystihujú,
  • súčasný svet je zložitý  (toto vedia už aj deti, to sú ďalšie percentá pre väčšinu)
  • vypäté emócie, soc-papalášizmus a hlúposť Slovensku v rozvoji nepomôžu, prácu nevymyslia a prosperitu neprinesú, predvídateľný spravodlivý rozsudok nevydajú a
  • vodca a jeho podržtaškovia na funkcie nestačia, nič na úrovni nevytvoria, nič lepšie ako šíriť bordel, chudobu a komlexy veru nevedia.

Skutočná neficovská väčšina Slovenska mení zatiaľ len životy svoje a svojich blízkych v duchu hesla „work and progress“, je to usilovná väčšina. Vie, že musí (1) makať tvrdo a vytrvalo a (2) makať na sebe (veľakrát padnú a znova sa vyhrabú). Na tomto sa väčšina zhodne! Ich oči a mozgy sú otvorené.

Väčšina sa ALE nezhodne na tom, ako konkrétne zmeniť a zlepšiť túto krajinu a veci verejné. Niektorí sú tichí, niektorí ufrflaní, iní salónni, niektorí povýšeneckí, príliš technokratickí, osamelí, nezosieťovaní, konfliktní, fatalistickí, politicki mŕtvi, iní sú neinformovaní alebo odídení v cudzine. To však nevadí.

Dobrá správa pre túto väčšinu (čo napriek polenám od vodcovej menšiny podniká,  žije, študuje, borí sa a pracuje vo všetkých oblastiach v tieni mini-oligarchov, mafie  a  systémovej korupcie) je, že patria k väčšine a že soc-vodca skapíňa.  Skape rýchlo, tak rýchlo, ako rýchlo dojdu peniaze. Veď čo je to za premiéra, čo v štátnom rádiu trepe dve na tri, napr. aj toto: “Keď poviem niekomu, že máme dlh 54 percent, smeje sa, veď oni majú 90.“ … si zabil, fakt stačilo…

Cesta k zmene je jednoduchá, väčšina Slovenska musí (1) dostať informáciu o tom, že je väčšina, (2) ísť 4-krát voliť, veď teraz výnimočne bude do roka štvoro volieb – vuckárske, prezidentské, euro a komunálne,  a  (3) dať svoj hlas ľuďom typu  „work and progress“.

 

Andrea Filt, členka SaS

 

  • SlabéVýborné (+12 skóre, 12 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?